Een vrouw ging naar het ziekenhuis voor controle met 22 weken zwangerschap. Daar werd ontdekt dat de voetjes van de foetus door een scheur in de baarmoederwand in de buikholte zaten. De vrouw had waarschijnlijk door 5 eerdere zwangerschappen en keizersnedes, zwakke litteken plekken gekregen waardoor dit kon gebeuren. De baby is gelukkig later via een keizersnede gezond ter wereld gekomen en moeder en zoon maken het goed. https://www.me-to-we.nl/bizar-gezicht-baby-gaat-met-voeten-door-de-baarmoederwand/ -Waar ik wel benieuwd naar ben is hoe het verdere verloop en behandelplan is geweest tijdens de zwangerschap. Lijkt mij ook erg pijnlijk.
Ik vond een spiraal door Mn baarmoederwand al pijnlijk, ik kan me niet voorstellen hoe dit gevoeld moet hebben.. Gelukkig is het goed afgelopen met beide
Wat heftig en pijnlijk! Het is toch zo dat na een x aantal keizersnedes een zwangerschap sterk afgeraden wordt?
Ja absoluut! In Nederland tenminste. Risico op scheuren van baarmoeder is te groot met grote levensbedreigende gevolgen voor kind en moeder... Ik weet niet hoe advies in Amerika is? Maar ga er vanuit dat het daar ook afgeraden wordt.