Over 2,5 week vieren we de 3e verjaardag van onze dochter en er komen op haar verjaardag 4 andere kindjes van rond de 2 en 3 jaar. Hun papa's en mama's komen ook. Wat kan ik doen om ze een beetje te entertainen? Ik wil voorkomen dat ze de hele tijd heel druk door het huis gaan rennen maar ja, ze zijn nog te klein om echt iets te gaan doen. Ik dacht er zelf aan om cakejes te versieren maar misschien hebben jullie wat leuke ideetjes voor me?
Kleine houten doosjes kopen bij bijv Xenos en die beschilderen, daar kun je dan wat rozijntjes oid in doen en dat is de traktatie. Bordjes verven. Met bijenwas kaarsen versieren. Of een 'schilderij' maken door de bijenwas op een (ouderwetse) sheet de plakken/smeren. Koekhappen. Met M's verjaardag wilden we koekhappen en doosjes versieren. Maar het had gesneeuwd en we zijn dus naar buiten gegaan, sneeuwpop gemaakt ed (eind dec)
Koop dropveters en een zak van die nibbit ringetjes, suc6 gegarandeerd, maar onthoud wel,....het zijn peuters en die zijn actief en druk
ik zou helemaal geen activiteit organiseren.gewoon lekker wat speelgoed klaar zetten en ze redden zich wel.iets samen doen vind ik echt voor een partijtje zonder ouders als ze 4 of 5 worden
gewoon lekker spelen met het speelgeod wat je al hebt? en een bakje chippies (als ze dat mogen?) en hier zijn ze daarmee al te vreden. de helft eet vaak de chips niet op (geen tijd voo )