Wie kan mij helpen?! We willen graag dit gedichtje op het kaartje: Ogen als sterretjes, een mensje heel klein je gedachten nog verretjes wat zijn wij gelukkig jouw papa en mama te zijn! Maar hoe zouden jullie de leestekens neerzetten? Zoals het er staat? of helemaal geen leestekens? Of alle eerste woorden met een hoofdletter? Ik weet het zelf niet......... Graag jullie mening!
Niemand die me zou kunnen helpen? Wil het namelijk goed op het kaartje hebben staan... fouten staan zo lelijk!
Hmm moeilijk, omdat de eerste zin uit 2 delen bestaat en de 2 zin uit 3 delen (zoals ik 'm lees in ieder geval). Ik zou het zo doen: Ogen als sterretjes, een mensje heel klein. Je gedachten nog verretjes, wat zijn wij gelukkig, jouw papa en mama te zijn!
Ik zou het zo doen: Ogen als sterretjes. Een mensje heel klein. Je gedachten nog verretjes. Wat zijn wij gelukkig jouw papa en mama te zijn. Maar ik vind het moeilijk, omdat ie gewoon niet zo heel lekker loopt (al vind ik het wel een lief gedichtje)
bedankt voor jullie reacties! Idd moeilijk he! Er zit niet echt een duidelijk verband in,,, meer losse zinnetjes...
Ik zou alleen het uitroepteken achter de laatste zin houden. Of die ook weglaten. Die komma vind ik wat overbodig voor zo'n gedichtje, punten ook. Het zijn toch losse zinnetjes naar mijn idee. Maar ik heb zelf zo'n gedichtje ook liefst zo puur mogelijk op een kaartje..
bedankt voor jullie reacties! Ik heb er voor gekozen om alle zinnen met een hoofdletter te beginnen en geen punten en komma's te doen. Alleen een uitroepteken achter de laatste zin en de laatste zin dan zonder hoofdletter omdat dat een vervolg is op de zin daarvoor. Zijn we daar ook weer uit