Mijn zoontje is helemaal wild van Slugterra. Hij is bijna jarig en ik wil hem graag iets hiervan geven. Het is alleen maar te krijgen in Amerika. Nu ben ik een beetje een schijterd en weet niet hoe ik dat moet doen. Iemand ervaring met bestellen bij een speelgoed winkel in Amerika? En wil je mij helpen? Of iemand woonachtig in Amerika en die het tegen betaling op wil sturen? Groetjes Floor.
Houd rekening met de kosten die er nog bijkomen omdat je pakketje door de douane moet. Daar heeft mijn man zich laatst mee verrekend. Hij dacht dat die kosten er al bij in zaten, maar niet dus.
Heb ik vaker gehoord Tubb, maar heb ik zelf nooit last van gehad!? Is dat boven een bepaalde waarde ofzo? Of random?
Ik heb inderdaad ook wel eens extra moeten bijbetalen vanwege de douane, de eerste keer dat ik via amazon.com bestelde. Werd onverwacht door de postbode geïnd, inclusief boete voor het niet van te voren opgeven (was toen nog vrij jong, had hier geen idee van). Volgens de postbode werden pakjes er gewoon willekeurig tussenuit gehaald, maar als er amazon op stond had je een grotere kans dat het gebeurde omdat ze weten dat het vaak niet betaald word. Ik bestel tegenwoordig alles op amazon.co.uk, dan heb je dat probleem niet. Weet iemand hier toevallig hoe/waar je het op kunt geven als je iets uit de VS besteld? Ik heb hier wel vaker naar gezocht, en sommige Amerikaanse sites regelen dit voor je, maar zelfs op de site van de douane kon ik niet vinden hoe je dit zelf kunt regelen. Je kunt overigens op amazon.com gewoon bestellen hoor, is niets engs aan. Vooral als je paypal gebruikt. Je kunt tegenwoordig zelfs gewoon via iDeal geld overmaken naar je paypal, zodat je geen creditcard aan je account hoeft te linken. Amazon staat bekend om zijn goede klantenservice, houd zoals al eerder gezegd dus alleen even rekening met douane kosten
Bedankt voor jullie reacties. Iemand enig idee hoelang Amazon over verzenden doet? En de invoerrechten is dat zoveel procent van wat je besteld hebt? Hoe moet ik dat zien? Lastig hoor, ik weet dat mijn zoon er zo blij mee zou zijn maar ben echt een sch*terd wat dat betreft. Iemand enig idee hoe het met eBay werkt? Daar staan ook genoeg artikelen op maar eBay heb ik nog nooit gedaan.
wij hadden laatst iets besteld in China en kwamen er niet echt uit. Zijn toen met alle gegevens naar de rabobank gegaan en die hebben alles geregeld voor ons, met resultaat na 7 dagen het pakketje. Wij wisten niet precies hoe en wat in te voeren dus naar de bank kan je ook ff gaan.