Ik vind het ook erg op elkaar lijken. Daarbij is een andere voorletter erg handig bij een tweeling. Ze hebben ook al dezelfde geboorte datum, kan het erg verwarrend maken! Bv met post en dergelijke. De namen opzich vind ik wel mooi!
ik vind het dan wel leuke namen maar ook ik zou dat nooit doen. ook ik ben nu zwanger van een tweeling en heb twee verschillende namen voor deze 2 in gedachten. ook wij hebben problemen gehad met mijn man zijn broer en zijn vader die hebben allemaal de eerste letter een a verder andere geboorte datum maar toch ging dat ook vaak genoeg mis. hier staat dus nu alles op mijn meisjes naam om verwarring te voor komen. veel succes met het zoeken naar leuke namen en als jullie er geen problemen mee hebben gewoon doen hoor het zijn jullie kindjes
Ik vind die 2e naam helemaal niks,te geknutseld. Ik breek er mijn tong over Ainsley en Eileen zou ik dan doen Ainsley klinkt als een Eei en Eileen als een Aai, dus das al minder jut en jul gehalte
Ik had al gereageerd. . Maar ik denk dat je je meiden dan beter ook een 2e naam kan geven zonder zelfde letter als je ze toch dezelfde 1e letter bij de roepnaam wil geven
Ook ik vind de namen echt teveel op elkaar lijken. Ze zijn een tweeling en als hun namen met dezelfde letter beginnen snap ik dat je dat leuk vind, maar door de namen wat verschillend te laten geef je ze net wat meer eigen identiteit mee. Ik zou als er twee niet-tweeling kinderen in de buurt wonen zou ik al moeite hebben met het verschil van jou drie namen. Als ik jou was zou ik dus wat meer verschil aanbrengen. Misschien is dit een optie? Ashley & Naydia
Ainsley en Aileen vind ik wel leuk samen, alleen zou ik Aileen als Eileen schrijven, of Ilene / Ileen. Qua stijl vind ik ze wel gek samen, Eileen heel klassiek en netjes en Ainsley juist moderner. Ainsley en Ayslin vind ik met die s'en toch teveel op elkaar lijken. Bovendien vind ik Ayslin erg raar. Aislin ken ik wel (Ierse naam), dus daar zou ik dan voor gaan. Aislinn of Aisling kan ook. Staat er ook nog mooier bij. Maar het blijft erg hetzelfde klinken, dus nee, ik zou dit niet doen. Ashlyn / Ashlynn ook leuk?
Oh nee. Hier hou ik helemaal niet van! Tweelingnamen zijn juist leuk als ze verschillend zijn en evt. toch wat met elkaar gemeen hebben zonder het kwik, kwek en kwak gevoel. Voorbeelden: Thema - Rose en Violet Eindigend op een a - Sofia en Nora Betekenis (light) - Aileen en Elena Succes!
Ik vind de namen ook na een paar keer te hebben gezien te veel op elkaar lijken om als eerste namen te doen. Misschien willen we 1 van de namen wel als 2e naam gebruiken voor 1 van de kindjes. We hebben inmiddels wel al een beetje in ons hoofd wat voor soort naam we willen. Een originele, krachtige naam die niet te vaak voorkomt maar ook niet te geknutseld is. Misschien kan iemand daar iets mee bedenken?
Wat grappig, ik dacht ook meteen aan Ainsley en Eileen, vind ik heel erg leuk bij elkaar staan. Toch de a klank, maar met een andere beginletter
Ik zou persoonlijk niet voor dezelfde voorletters gaan. In alle systemen kunnen ze dan aardig door elkaar gehusseld worden en dat is niet echt handig. Vind zelf de namen ook teveel op elkaar lijken.