Justin OP Z'N NEDERLANDS uitgesproken? De Engelse uitspraak vinden wij verschrikkelijk. Ook hebben wij al aan Just of Justus gedacht maar deze namen zijn het net niet.
Vind het zowel op z'n Nederlands als op z'n Engels totaal geen mooie naam... Is Jesten een idee voor jullie? (Gewoon op z'n Nederlands: jes-tun)
Ik zou engelse namen toch wel op zijn engels uitspreken anders gewoon voor een nederlandse naam gaan. Justin op zijn nederlands kan wel maar vind het niet echt tot zijn recht komen.
Justin vind ikzelf wat ouderwets.. Zijn veel mannelijke leeftijdsgenoten met die naam hihi, vandaar waarschijnlijk Vind Justus veel leuker omdat je die bijna niet hoort, maar was het niet begrijp ik. Tja, anders gewoon een keer zeggen/verbeteren en dan komt het wel goed denk ik hoor
hmm, ik vind het op zn engels net als jij ook niks, maar ik krijg er toch een beetje hetzelfde idee bij op zn nederlands. Het klinkt zeker beter, maar je moet zo vaak verbeteren en de naam blijft hetzelfde...daarom zou ik er niet voor kiezen. Just vind ik wel leuk trouwens.