Wat een zoektocht, een fijne camping waar we met onze tent en 3 kinderen kunnen kamperen. Genoeg te vinden, maar specifiek op zoek naar een camping waar ze een grote speeltuin hebben èn waar je vanaf je tent zicht op hebt. Ergens in de omgeving van Limburg, maar iets verder of dichterbij is ook prima. Iemand dè tip?
Bij de schatberg in sevenum is een kinderveld op de camping met speeltuin. Of het heel groot is weet ik niet. Een vriendin van mij is in ieder geval enthousiast.
Natuurkampeerterein hoeve Krekelberg in Schinnen. Heerlijke vakantie gehad met kinderen van 10 mnd en 3 jaar. De kinderen speelden in het midden van het veld in de speeltuin en de plaatsen waren er omheen. Ook heel mooi sanitair.
Camping Op den Boender. Heel kleine camping maar een groot speelterrein voor je tent. Verder ook skelters en fietsjes, diertjes en af en toe knutselen enzo
Wij zijn vroeger een keer in Berg en Terblijt op een camping geweest, weet niet meer hoe die heet maar weet nog dat ik het als kind een prachtige camping vond met uitzicht op de Sint Pieter berg.. En dus vlakbij Maastricht