Ben ik heel benieuwd naar. Ikzelf ben vrij goed in: electronisch darten, heb meegedaan met de Europese Kampioenschappen in Spanje (helaas weinig resultaat geboekt) en Wereld Kampioenschappen ('2002) in Amerika waar ik 4e, 5e en 9e ben geworden op verschillende 'onderdelen'. Ook ben ik goed in sarcastische opmerkingen maken, terwijl ik t altijd goed/lief bedoel maar dan kan ik dat niet normaal zeggen En jullie?
Ik ben in een hoop dingen een beetje goed, maar ik ben nergens echt goed in. Ik hoop dat ik een hele lieve mama wordt
Ik vind het juist goed als je dat over jezelf kunt zeggen, goed voor je ego Ik ben goed in het geven van trainingen, doe ik ook veel in mijn vrije tijd. Daarnaast vindt mijn dochter dat ik goed kan zingen, vooral 1 liedje luistert ze altijd erg gefascineerd naar
@maisy Ohh ik zou zo graag goed willen zijn in koken! Vanaf een recept gaat het prima maar gewoon groente, vlees, aardappelen kan je bij mij echt vergeten! In ons vorige huis hing er een rookmelder vlakbij de keuken..3 keer raden bij wie hij telkens af ging als er gekookt werd
Ik ben goed in docent zijn! alle facetten van docent zijn, niet alleen engels geven.. hihihi voel me wel kapsjones hoor omdat te zeggen! Maar voel me goed in het werk wat ik doe!
Idd wel raar om dit over jezelf te zeggen allemaal he, maar op zich wél goed voor je zelfvertrouwen toch?
whahaha wendy je moet t ook met liefde doen he!! Ik kon eerst ook niet echt koken hoor, alleen mijn schoonfamilie is van aruba en dominicaanse republic en zodende lee rje nog al eens wat, want een hollands man kan je elke dag wel een lapie vlees met aardappels en bloemkool voorzetten maarre deze man waardeert dat niet zo hoor hihi.
ik ben goed in zeuren... athans dat zegt mijn vriendje altijd... Eigenlijk vind ik dat ik voor de rest net zoals daphne, overal een klein beetje goed in ben, maar voor de rest nergens echt goed in... Kijk zie je.. goed in zeuren *zucht*
Naar 't schijnt heb ik een heel goeie feeling met kinderen... ze komen graag knuffelen en blijven me aanstaren tot ik es naar hen lach hihi... ben dan ook maar kleuterjuf geworden !!
Ouders van de kinderen op school zeggen dat ik een hele goede juf ben ... ik doe mijn best en vind mijn werk heel erg leuk en weet kinderen steeds op een positieve manier te stimuleren waardoor hun resultaten ook goed zijn ! Ik kan ook wel goed zingen ... maar dat is vooral ook wat anderen zeggen want ik ben er zelf behoorlijk onzeker over en heel zenuwachtig als ik een concert moet zingen (meestal met kerst ...) Het is niet als Idols, maar klassiek zang. Niet alleen opera hoor, ook mooie balads die je gewoon op de radio hoort of muziek zoals de cd's van "Voices" Groetjes, Nikki F
problemen maken (volgens mij man ) hahahaha.. Ik ben echt nergens goed in..ik vind dat zo irritant..ik zou ook graag ergens heel erg goed in willen zijn.. Ik ben te onzeker om ergens goed in te zijn denk ik weet het ook niet..