Wie van jullie heeft er tips voor een leuke camping (met verhuur-caravans/huisjes) op max zo'n 600km afstand, voor komende zomervakantie (eind juni)? Dus noord Frankrijk, Duitsland, België etc? Liefst een met alles er-op-en-er-aan, met name voor de kleine. Dus zwembad, winkel maar ook animatie enzo. Ben benieuwd naar jullie tips!
Ms. is het een idee om op het reisburo wat gidsen te halen. Vrij Uit, OAD Kampeer en E-camp zijn leuke gidsen. Kan je ook een beetje zien wat je krijgt voor welk bedrag. Daarnaast de site van zoover of vakantiereiswijzer erbij voor beoordelingen, dan kom je een heel eind. Yelloh! campings zijn vaak heel leuk, van alles erop en eraan, gericht op kinderen. Ms. is Bretagne, Loire, of Picardie in Frankrijk een idee?? Succes met zoeken!
Hoi Wij gaan zelf dit jaar naar Luxemburg. Is niet zo heel ver maar toch een eindje van huis. We zitten precies op de grens van Duitsland en Luxemburg vlakbij Trier. Onze camping heet Camping Echternacherbruck. Is echt van alles te doen (zwembad en animatie) en een ontzettend mooie omgeving, dus ideaal voor dagtripjes. En vanaf de camping loop je over een brug en dan zit je in het mooie stadje Echternach. Doordat je zo centraal zit kun je makkelijk uitstapjes maken naar Luxemburg zelf, Duitsland en Frankrijk. Groetjes Greta
De campings van Landal Greenparks in Duitsland. Niet zo ver maar een mooie omgeving en genoeg faciliteiten. Dit is ook een handige site: ACSI Eurocampings - 8.600 door ACSI genspecteerde campings in Europa!