Het onderwerp zegt het al. In november zijn we een weekje vrij. De laatste keer dat we buiten het hoogseizoen op vakantie kunnen, want dan is de oudste bijna 5. Onze kinderen zijn dan dus 2 en 4. Is Disney dan al leuk, of hebben ze eigenlijk meer aan een bungalowpark met zwembad en een ballenbak?
Die van mij keken echt vanaf een maand of twaalf al wel hun ogen uit, dus 2 & 4 jaar is hartstikke leuk! 🙃
Vraag ik me dus ook af. Kijken dr ogen uit ja dat geloof ik wel maar kunnen ze ook echt wat behalve kijken?
Jazeker hoor. Stel je vraag ook eens on Disney topic. Stond volgens mij nu ergens hieronder of op blz 2 Naar mijn idee wil die leeftijd super en ze kunnen echt in veel attracties. In nov heb je al de mooie kerstsfeer
Ja hoor. Ik ben geweest toen ze een jaar waren maar ook toen ze 2 en 4 waren. Ze hebben zich super vermaakt. Davey crocketranch heeft een binnenzwembad maar eerlijk gezegt denk ik dat je daar nnauwelijks gebruik van zal maken. Voor Disney heb je toch wel een paar dagen nodig en ddan is iedereen zo kapot dat je na bezoek meteen je bed induikt.
Ik vind de efteling veel leuker op die leeftijd dan Disney. Krijg je veel meer waar voor je geld, vind ik.
ik zat toevallig gisteren ons fotoboek van toen terug te kijken.. fantastisch... die sfeer.. ze hebben zó genoten toen. Juist van de magie.
Jaaa, absoluut! Ons meisje was 15 maanden toen we gingen en heeft het geweldig gevonden! Maar als het iets is wat je eenmalig kunt doen en dan jarenlang niet meer, zou ik nog eventjes wachten en gaan vlak voordat je oudste 7 wordt Dan krijgt hij er toch net wat meer van mee, kan hij in meer attracties vanwege z'n lengte en is je jongste ook net wat ouder en krijgt het dan ook wat bewuster mee.
Ik persoonlijk vind dat zeer wat aan hebben vanaf 3 jaar, als ze wat minder slaapjes nodig hebben en zelf ook al een stukje kunnen lopen. NU 2 jaar achter elkaar met de 2 oudste geweest en nu vaat volgend jaar de jongste ook mee
Wij hebben juist gewacht tot hij groot genoeg was zodat hij bijna overal in kon want vind het zonde om naar Disney te gaan en de leuke attracties te moeten missen. Wij zijn vorig jaar in juni geweest en toen was mijn zoon 6 jaar en 9 maanden. Maar nu zijn wij niet enorme Disney fans dus vonden het ook wel prima die 2 daagjes. Het is ook niet dat ik er jaarlijks naartoe wil ofzo.
Wij zijn in februari geweest en onze jongste was toen net 4. Hij zat echt vol in de magie. Wou met ieder figuur op de foto, continue zijn handtekeningen boek in de aanslag. Hij heeft echt super genoten
Ik zou wachten tot ze iets ouder zijn. Het park is gigantisch en je moet veel lopen. Oudere kinderen kunnen langere afstanden lopen. Herinneren zich het echt later. En je kunt als gezin in alle attracties. Nu moet je veel overslaan. Of als ouder alleen gaan. Disney is erg duur. En je moet echt meerdere dagen (inclusief. Een behoorlijke reis). 1 dagje is echt zonde. Ik zou op deze leeftijd liever naar de Efteling gaan.
Mijn kindjes waren net 4 en bijna . Ze hebben genoten!!!!! Ze praten er nog over. En willen heel graag weer terug naar disney
Wij gaan 24/25/26/27 december met kinderen van 4/6/13 rond die tijd 😊Hebben er iedergeval Zin in
ja hoor, super leuk.. dochter is 2 en zoon is 8. Dochter haar eerste keer was toen ze 1 jaar en 5 maanden was. Aanstaande jan gaan we weer
Wij gaan over 4 weken. Kids zijn dan net 4 en net 6. We zijn er zelf ook nog nooit geweest, dus ben benieuwd! Kids hebben er erg veel zin in! Gaan 4 dagen, lijkt me lang zat.