Ik woon in omgeving Rotterdam en zou het ook wel leuk vinden meer meiden hier te kennen. Ik hou alleen niet van lang mailen enzo, daar ben ik nogal slecht in. Spreek liever gewoon wat af Ik ben (bijna) 28, single mama, mijn zoontje is 21 maanden en ik vind het leuk om zowel met als zonder kinderen dingen te doen Ga ook nog graag uit af en toe!
West- Friesland hier, in scheiding, 35 en zeker op zoek naar sociale contacten Ik heb een meisie van bijna 5! Ik woon vlak bij Hoorn, in zo'n klein dorpje Ik hoop wat te horen! Groetjes
Zijn er meiden uit regio bergen op zoom? Stuur me een berichtje. Ik ben 25 (bijna 26). Getrouwd en bezig voor ons eerste wondertje.
Zal ik ook maar mee doen Woon sinds anderhalf jaar in omgeving tilburg en nieuwe contacten leggen loopt erg stroef hier. Ben samenwonend 24 jaartjes we zijn al een poosje bezig met een eerste kindje te mogen verwelkomen helaas gaat dat niet zonder slag of stoot. Daarbij ben ik ook heel veel in cuijk kom ik vandaan en daar zag ik ook al een oproepje geloof ik. Maar meiden als er iemand interesse heeft? Lijkt me gezellig
Toevallig ook mensen uit harderwijk? Ik ga binnenkort verhuizen naar harderwijk en ken er niemand! (behalve vriend en schoonfamilie Dusse... Dames! Wie leert mij de omgeving kennen?
Ik woon net naast groningen, maar ben regelmatig in Adam(omgeving bijlmer arena) te vinden, ene keer met andere keer zonder dochter. Ben 23 en "alleenstaande" moeder van een meid van bijna 2. Heb helaas geen rijbewijs.
Ik kom uit Beverwijk! Heb helaas geen rijbewijs! Maar ik zoek ook nog leuke contacten! Veel vriendschappen zijn verwaterd na onze kindjes, en de rest is nogal oppervlakkig! Ik heb nog 1 vriendin om de hoek, maar die wil binnenkort gaan emigreren!
Ook nog niet echt iets uit het oosten voorbij zien komen, kom zelf uit een dorpje niet ver van doetinchem. Lijkt me ook leuk om nieuwe contacten/vriendschappen op te bouwen. Zelf moeder van een zoontje van 8,5 maand. Let me know!!
Leuk!! Aan je avatar te zien heb je ook een kindje? Hoe oud? Ik woon trouwens in Vlaardingen maar ben heel veel in R'dam