Welke smoesjes gebruiken jullie in je omgeving wanneer je last hebt van zwangerschapskwaaltjes??? Ben benieuwd hoe creabea jullie zijn?
Net een pilletje genomen tegen de rugpijn/hoofdpijn/wat voor pijn dan ook dus ik hoef even geen wijntje, misschien straks Antibiotica voor blaasontsteking Doe mij maar een cola, heb enorme dorst
Oooh hele goeie... Op mijn werk had ik heel erge buikpijn dat ik naar huis gebracht moest worden(darmen, verstopping etc) Maar gezegd dat mijn pds weer opspeelt...is ook wel een beetje zo maar dat heeft natuurlijk met de zwangerschap te maken. De directe vragen als : ben je misschien zwanger vindt ik lastig te omzeilen.
Ik gebruik 'Ik heb me voorgenomen om gezonder te gaan leven'. Op mijn werk wordt die smoes wel voor waar aangenomen. Maar de vrienden waarmee ik naar de kroeg ga, weten in ieder geval wel dat we bezig zijn om zwanger te worden (en stiekem dus ook al zwanger zijn). Ik laat hen voorlopig maar in die waan.