Haha leuk topic! Ik ging mn dochtertje ophalen van de creche en toen ik haar vast had zei ze: kush ik denk wat zegt ze nou, brengt ze haar wang naar mn mond toe! D8 ik ooooh haha zoooo schattig. Heeft ze vast by een ander kind gezien. Mami kusshh Als ze iets wilt hebben dan zegt ze kom mami en beweegt ze haar hoofd daarbij van kom achter me aan lol zo hilarisch zo'n klein drolletje
ons dochtertje van 2 jaar weet sinds kort dat ze een zusje krijgt en als wij of andere aan haar vragen wat krijgt M. dan zegt ze een zusje dan vragen ze van en hoe zal je zusje heten dan zegt ze uit haar eigen Kaatje hwaaaaaaaaaaa dat heeft niemand haar geleert en ze blijft het zeggen nou hoop ik wel als haar zusje geboren is dat ze dan niet blijft zeggen kaatje hwaaa
als zoonlief een scheet laat doen wij heel nuchter, scheetjes moeten er nu eenmaal gewoon uit. maar mijn schoonmoeder/schoonzus maken er steeds opmerkingen over en zeggen op een voor hun grappige manier : ooehhh bah, scheetjes laten .. moet niet !! nee gekkie, dat moet niet....dat stinkt hoor ondertussen bedoelen ze het goed.... maar zoonlief voelt zich dan een beetje opgelaten en begint zich nu ook te schamen, in het openbaar is een scheetje laten natuurlijk ook best genant, maar dat hoeft een kindje van 2 van mij nog niet weten zolang het ongegeneerd (ofzoiets ) kan... lekker laten doen. iig punt is. vorige week waren we in de winkel, ik wil hem een broek laten passen, ik trek hem zijn broek uit... en meneer laat me toch ineens een dikke....... de hele winkel keek.... zoonlief voelde zich behoorlijk bekeken en opgelaten en opeens zei hij : oohoohh MAMA TOCH !! en toen keek iedereen mij aan.......
Hahhahaahahah sorry hoor, maar ik moet hier echt smakelijk om lachen..... Jij natuurlijk met een rood hoofd in de winkel.
Vanmiddag zit mijn oudste zoon zandkasteel te kijken. Het was zijn verjaardag. Hij is nu 3. Vriendje komt binnen. vriendje. Maik ga je mee hondje wandelen. Maik . nee, nie nu vriendje . Maik ga je mee????? Maik . Nee! Moet de was ophangen Lag krom van het lachen.
Heeerlijk heb dubbel gelegen! Hier ook 2 leuke anekdotes: Ryan is nu heel erg aan t oefenen met woordjes..en nu is olifant zijn favoriet, we waren in de supermarkt...kwam een nogal gezette dame langs, zegt Ryan op dat moment, ooolifaaaajnt! Die vrouw kijken joh..en wij hadden zoiets van proest hahahah Enne heb snachts mijn geluid van mijn telefoon altijd uit, maar die was ik smorgens vergeten aan te zetten en ineens had ik om 9uur een voicemail bericht, onbekend nummer, k dacht echt wtf wie belt mij zo vroeg..dus ik afluisteren... Hoorde ik eerst een hoop getik en later hoorde ik, jaja oomaaaaaaaa hajjo oooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, oh oh, neeeeee omaaaaaaaaaaaaaaa, had Ryan met de huistelefoon naar mijn mobiel gebeld en schrik niet, 12!! minuten mijn voicemail ingesproken..en ik dacht dat ie nep aan t bellen was hahahahah
Hahaha leukl topic! Hier een leuke uitspraak van mn neefje, we waren in de efteling en ik was zwanger dus mijn neefje keek goed op de borden in welke attracties ik wel of niet mocht. Zegt hij op een gegeven moment: 'Nee in deze mag je niet want hier staat het mannetje met de buik weer' hahahah!
Dochter zit bij me op schoot : 'aaauwwww mama, dat is niet fijn, je hebt struikels! Ze bedoelde natuurlijk stoppels
kdenk omdat ik vaak "asjeblieft" zeg als ik hem zn bord geef en dat hij er dan hasj van maakt, zou het anders ook niet weten. Komt mn broer net binnen met nieuw brood: hasj hasj!
vanavond aten we soep, de kids en ik hadden tomatensoep en mijn vriend had kippesoep, ziet ons dochtertje dat papa andere soep heeft; 'papa jij hebt andere soep??? ben je ziek? of ben je oud?'.. tja hoe ze er soms op komen?.
@ hasj, dat zegt mijn zoon over gras hij kan geen gras zeggen en dan word het HASJJ hmmm lekker @ nog een leuke opmerking van zoonlief : mama ?? mijn mama hé, ja lieffie ik ben jou mama, altijd mijn lieve mama hé ? ik vind jou ook lief vent, okee dus mama van mij en zusje van papa dan hé, Nee schat, Jullie zijn allebei de kindjes van papa en van mama, O...... maar ik al wel langer van mama hé, ( ondertussen naar dochterlief : haha lekkuh puh )
Finn had gisteren een leuke. We hadden bij mijn vader gegeten. En toen we weggingen was Finn aan het rekken door iedereen (inclusief alle beesten) gedag te zeggen. Dus hij zei netjes:"Dag opa, dag oma" Toen kwamen de katten "Dag Aziela (Azira) Dag Haloe (Baloe), daarna kwamen de honden "Dag Bettie, Dag LULLO (Ludo dus! haha) Wij lagen helemaal in een deuk...en hij snapte maar niet waarom. Hij zei toch gewoon Lullo! Hahahaha! Het was zo grappig!
S. zat vanmiddag bassie&adriaan te kijken, komt ze naar me toe; 'mama battie dieke buuk papa' !! hahaahah oftewel: papa heeft net zo'n dikke buik als bassie hahahaah (en dat heeft hij totaal niet dus hoe ze erop komt?)
Angela is net 3 jaar en had van de week toch een opmerking... Mama...de baby is dik... hoezo Angela ? je buik wordt groot mama, en daar zit de baby in, dus die is dik 32,5 week zwanger van ukje 3
Ik pak laatst in de winkel een bikinitje uit het rek, en vraag of mijn dochter die mooi vind. Zegt ze 'Nee die pas ik niet, daar zijn mijn borstjes te groot voor'