Zo heten die leggingachtige spijkerbroeken toch zonder knoop? Ieder jaar koop ik er weer een paar en er heeft nog nooit eentje tussen gezeten waarvan ik denk "Ja, dat is hem". Ze worden altijd wijder en na een paar uur dragen ben ik ieder kwartier aan het ophijsen Wie heeft de gouden tip? Waar ga ik hem dit jaar wel kopen? Hij moet wel hoog zitten (over je rolletjes haha) en in maat 42 / 44 te koop zijn. Alvast bedankt!
Spijkerbroek (jeans) is jegging, broek (trousers) is tregging . Verder heb ik meestal hetzelfde probleem (hijsen, hijsen, hijsen), behalve als het niet een superstrak model is (maar ik weet niet of het dan nog jegging en tregging heet, ik denk het niet, meer broek zonder knoop ).
Daarom koop ik ze nooit. Na even gedragen te hebben worden ze wijd en blijf je hijsen inderdaad. Dan zou ik eerder voor een elastische spijkerbroek gaan met knoop, die draag ik zelf veel en die hoef je niet telkens op te hijsen.
Ik vind ze echt vreselijk... zou gaan voor een goede stretch jeans, zit ook heel lekker en veel mooier!
Ik vind zelf een tregging echt niet mooi na de kinderleeftijd en zou eerder voor een stretch spijkerbroek gaan.
Ik heb paar weken geleden eentje gehaald bij de Coolcat had ook altijd hetzelfde probleem. Nu dus eentje van coolcat (zwart) en deze blijft perfect zitten ook over mijn rolletjes heen haha
Ik heb ooit zelf eens gekocht, maar bleef ook hijsen. Laatst had mijn zusje een hele mooie broek een, bleek het een jogjeans te zijn. Het ziet er uit als een spijkerbroek, maar voelt als een jogging broek, geen spijkerstof. Ik heb m ook maar meteen gekocht. Zit heerlijk hoog, met knoop en rits.
Mag ik vragen waar je die kan kopen? Ik haat spijkerbroeken omdat de stof zo ruw is! Dat vind ik (vooral in de winter) vreselijk om aan te trekken!
Ik kan treggings nergens meer vinden. Een jaar paar terug kwam je erin om, maar nu hebben ze misschien 1 paar liggen voor een gewone jeansprijs. Zonde, want ik vind ze super chill (en de prijs vond ik ook super chill )
Ik heb 2 treggings van de h&m en vind ze echt fijn! Nog geen last van afzakken en 1 heb ik toch al een tijdje. Ik heb ook ooit 2 treggings bij c&a gekocht maar die zakten wel steeds af.
Ik vond die van de C&A prima zitten. Dan de hele donker blauwe en een tuniekje erop. Niet alszijnde spijkerbroek dragen hoor... Maar had vandaag bijvoorbeeld een donkerblauwe aan met een lang wit shirt en blauwe blazer en pumps. Stond echt leuk
Ik heb laatst een zwarte en blauwe gekocht in sprijkerstof van geisha! Met een trekkoortje er aan. 70 ps dat dan weer wel. Maar zo fijn om weer eens een normale broek aan te hebben ipv leggings of trainingsbroeken. Ik verdraag geen knopen of riemen op mijn buik. En ben erg op comfort gericht. Afzakken doen ze niet echt. Maar ik heb ook geen billen omde achterkant te vullen met maat 36. Ik draag aan de voorkant een blouse of shirt er in, achterkant hangt er dan wat langer overheen. Zoiets zeg maar, maar net qua stof anders en natuurlijk in een nromale dames maat 😆 https://www.bomont.nl/geisha/donkergrijze-sweat-pants/154593
Ik heb deze bij men at work gekocht, gsus. Hij was nu in de sale (nog steeds zie ik) http://www.menatwork.nl/nl_NL/sale/gsus-lily-jogjeans-midblue-sweat Hij valt wel redelijk ruim. Ik heb normaal W30 en heb deze nu in een 29 genomen. Loopt ook nog een beetje uit. Hij zit echt heerlijk, kan 'm elke dag wel dragen. De lengte maat valt overigens wel kort. Ik ben 1.80 en met lengte maat 32 valt hij iets boven de enkels, maar dat komt ook door de jog stof. Edit: ik weet niet of je met de link bij de broek uit komt, ik namelijk niet. Google anders even op: GSUS LILY JOGJEANS MIDBLUE SWEAT, men at work. Dan vind je m wel.
Super bedankt voor alle reacties. Hier kan ik zeker wel wat mee en ga lekker even op jacht donderdag!!
Omdat de kans op een goed zittende spijkerbroek bij mij net zo groot is als de kans om een miljoen te winnen haha