Het is natuurlijk niet zo'n groot probleem. Maar wij verschillen hier thuis van mening. We hebben de laatste beschuiten en muisjes opgemaakt. Maar we krijgen nog steeds kraamvisite. Ik noem het eigenlijk geen kraamvisite meer, ze is al bijna 3 maanden. Moet ik nu nog elke keer beschuit met muisjes gaan smeren voor de mensen die nog komen? Vind eigenlijk wel dat we die periode hebben gehad..
Jeetje, ik vond het vandaag al niet echt meer nodig haha Het was dat de kraamvrouw dit nog aan de visite aanbood. Tot bleek dat mn vriend de beschuitjes al op had gegeten. Haha dat is af en toe ook echt een boer Hij is dus snel nog even gaan halen. Ik zorg nog wel zo'n 2 weken ofzo dat het in huis is, maar echt geen maanden meer hoor. Dan zullen er inderdaad nog best mensen Jayro voor het eerst komen bekijken, maar dan hadden ze maar eerder moeten komen
een week of 6 vind ik mooi zat, en na die 6 weken maak ik op wat ik nog in huis heb maar koop geen nieuwe bij
Ik heb nog steeds muisjes in huis (megaverpakking gehaald bij de groothandel, beetje overmoedig ). Als er mensen zijn die ukkie voor het eerst zien, kunnen ze gerust nog een beschuitje krijgen. En ik lust ze zelf ook nog graag! We hebben bedacht dat we zijn verjaardagstaart gaan versieren met alles wat we nog aan blauw-witte muisjes hebben, dan zijn we er toch in een jaar doorheen geraakt.
ik heb daar nooit zo over nagedacht. nu zullen wij ook niet veel krambezoek krijgen. onze fam is helaas door veel sterfgevallen behoorlijk uitgedunt en de andere kant loopt niet zo hard. ik denk dat ik gewoon wat in huis haal en als het op is is het op. al vind ik ze zelf best lekker en koop ze tussendoor ook weleens als zoetbeleg. dus ach we zien wel.
Zolang er kraamvisite kwam . Ik vond het wel lekker goedkoop ook die beschuit met muisjes en gezonder voor onszelf dan koeken ofzo . Ik was ze na 3 maanden nog niet beu-gegeten hoor
Wij hebben ook nog wat beschuiten en muisjes in de kast staan maar kraamvisite doe ik nu niet meer aan. Vorige maand zijn de laatste beschuiten met muisjes uitgedeeld. Over 2 weken komt er nog visite maar die krijgen wel gewoon een koekje/gebakje hoor!
Ik had geen beschuit met muisjes, maar roze-koeken, die heb ik tot een maand of 2 1/2 in huis gehaald en daarna niet meer...
wij kregen afgelopen week nog kraamvisite, m'n kleine meid is bijna 6 weken. toen de gasten naar huis gingen kwamen we erachter dat we geen beschuit met muisjes hadden gesmeerd! oeps vergeten...
ik had alleen beschuit tijdens de kraamtijd en dan bedoel ik dan dat de kraamhulp nog komt daarna was het gewoon visite die kwamen kijken
Ik ga helemaal geen beschuitjes doen. Voor mijn gevoel komen mensen met (soms) een duur cadeau en dan krijgen ze een beschuitje bij de thee of koffie. Vind het zo goedkoop overkomen. In de eerste week zorg ik voor een geboortetaart en daarna krijgt de visite roze koeken met een toefje slagroom en een paar muisjes erop voor het idee.
Gunst, koop gewoon nog een rol beschuit en een pak muisjes en wie zin heeft kan er nog een krijgen.... lijkt me niet een grote investering en beschuit met muisjes smaakt eigenlijk ook best wel lekker als ontbijtje.
Wij hebben iedereen die voor het eerst kwam een beschuit met muisjes gegeven. Dat zal dus een paar maanden lang zijn geweest. Vond het wel makkelijk (en lekker!). Pim
Heerlijk die beschuiten. Ik eet ze het liefst de hele dag door. Ik ga nog wel even door met beschuiten eten.......... en het bezoek moet maar mee eten.
wij hebben de beschuit met muisjes die we in huis hadden gehaald opgemaakt en geen nieuwe gehaald, we krijgen nu nog regelmatig kraamvisite en ik ga volgende week alweer werken, het houdt ergens op hoor