Heb nou al een paar dagen dat ik smorgens wakker wort, me gezicht met koud water was en ineens iets pijnlijks voel. Een ontstoken puistje, geen kleintje, nee een lekkere dikke rooie van 400 meter afstand te zien, en alleen maar aan de linker kant van mijn gezicht. Ik gebruik geen andere middelen, ik heb helemaal niks veranderd in mijn leven, behalve geminderd met de koffie ( wordt er soms ziek van) Heeft iemand een idee hoe ik er af kom, heb het niet over 1 puisjte heb het over 10 meeeters die er per dag bij komen ( en ik ben maar 57 kilo dus veel valt er niet mee te eten) En 1 of 2 van die heerlijke vulkanen die lekker ontstoken zijn, niet kapot te krijgen zijn. De rechterkant van me gezicht voelt gaaf, gewoon lekker zacht, geen mount everts te bekennen, hooguit een of 2 meevreters. En de linkerkant is echt moeder en dochter mount everts en hier en daar nog een kleintje al met al ongeveer een stuk of 6. Wat kan ik hieraan doen, hoe kan het minder worde en heeft iemand dit al een keer eerder gehad? Ik gebruik bijna geen makeup ( een keer oogschaduw en mascara ook niet elke dag) smorgens wassen met koud water, savonds onder de douche. Eet weinig vet ( patat helemaal niet, geen pizza enzovoort, darmen kunnen dit niet goed verwerken) snoepen doe ik maar heel af en toe Heb nog nooit echt puistjes gehad ook niet in de puberteit, hooguit 1 tegelijkertijd. Terwijl ik toen heel ongezond leefde
Tis volgensmij geen gordelroos, er komt gewoon wit spul uit net als een puistje. Tenmniste gisteren kan er nu niet aanzitten anders heb ik nog meer baby mount everts erbij
Hoi, ik lees even mee want heb het zelfde probleem. Ik ben in ieder geval gestopt met alle dure middeltjes, zalfjes ed want dat werkt toch voor geen meter... Bij grote ontstoken puisten daar smeer ik nu 2 keer per dag een beetje billencreme op, daarmee gaan ze een stuk sneller mee weg en komt de huid eerder tot rust zodat hij in ieder geval een stuk sneller weg is. Nu nog het ultime middel om ze weg te laten blijven (en idd helpt gezond leven hier ook niet (sport 3x per week, dagelijks fruit en groente en geen koffie, patat ed)
Ik had het ook. Toevallig altijd op één kant. Bij mij kwam het door vertikking. Ik sliep altijd op die kant van mijn gezicht.
Dat zou nog kunnen, maar volgens iedereen ben ik actief in mijn slaap en beweeg ik dan meer dan ik overdag doe.
Yup. Slapen op dezelfde kant ja. Als je altijd alleen op je linkerkant van je gezicht slaapt bijv... krijgt nacht in nacht uit die kant van je gezicht geen goede doorbloeding en zuurstof. I.c.m. de vele viezigheid die vaak in beddengoed zit (door haarproducten, zeepproducten, zweet etc. die echt wel in je beddengoed zitten, ook al na een paar dagen) gaat dat 's nachts lekker broeien aan 1 kant, waardoor je vaak met 1 kant vol met puistjes zit.
JA maarja heb een tik voor beddengoed normaal doen mensenhet 1 x in de week of 2 weken ik als het echt mis is soms wel 3 x per week ( weet het is ook erg vaak) Maar kan er nisk aan doen. Wel te begrijpen dat ik van alles ontzettend veel spul heb
ik leg altijd een handdoek op mijn kussen, en verschoon die elke dag. ik merkte dat ik aan één kant van mijn gezicht meer pukkels had toen merkte ik dat ik vaak aan die kant van mijn gezicht op mijn hand leun als ik bijv. zit te computeren etc.
Kan goed zijn hoor, van het op 1 kant liggen, heb je een ander wasmiddel/wasverzachter gebruikt?? Probeer eens satijnen kussenslopen, veel beter voor de huid
TS, ik heb ook last van plaatselijke uitbarstingen, wel aan beide kanten van mijn wangen aan de onderkant en op mijn kin. Hier helpen dure producten ook niet. Het enige dat echt helpt is goed scrubben met grove scrub zonder toegevoegde kleur, geurstoffen, en het saunamasker van Garnier doet hier wonderen! Verder helpt de zonnebank altijd goed, maar daar heb ik meestal geen tijd voor. Op mijn werk draag ik wel altijd make up of als ik de deur uit ga. Bij thuiskomst spoel ik het dan meteen weer af. Succes met de vulkanen. Het is echt niet leuk inderdaad. Ikzelf heb altijd het idee dat ik er dan onverzorgd uitzie. We zijn trouwens even zwaar haha .
Juist doordat je het zo vaak wast, heb je elke keer er nog wasmiddel inzitten, er blijft toch wat achter. Dat kan juist irritatie geven op je huid en irritatie kan zich uiten in puistjes. Ik zou 1x per week wassen, geen wasverzachter en een PH-neutraal wasmiddel