Ik heb voor de kinderen via marktplaats Loco maxi gekocht. nu ben ik nog op zoek naar boekjes. Maar er is ook nieuwe loco, heeft iemand enig idee of de nieuwe boekjes ook overeenkomen met de oude loco dozen?
Leuk is dat he, Loco? Vond ik vroeger helemaal geweldig. Bij Intertoys hebben ze de nieuwe dozen, misschien daar even kijken zodat je ze met de oude doos kunt vergelijken? Zie Intertoys webshop, online speelgoed kopen en bestellen.
De dozen zijn niets veranderd in al die 35 jaar dat ze bestaan Uhm... herstel... volgens mij zijn tegenwoordig de deksels doorzichtig, maar verder zijn ze ook "compatible" hoor Je moet alleen even goed opletten dat je de juiste boekjes er bij koopt Dus Maxi bij Maxi en Mini bij Mini Je kunt trouwens met een Maxi-doos ook prima de Mini-variant spelen hoor, alleen moet je dan de blokjes goed vasthouden bij het omkeren.
Mijn zoon van 5 krijgt met kerst loco mini, ben heel benieuwd wat hij er van gaat vinden... lijkt me leerzaam?! En heb er 2 losse boekjes bij gekocht.
hier groot fan.. ben begonnen met bambino loco en nu mini loco.. heb oude en nieuwe boekjes door elkaar heen.. eef vindt het super!
De dozen zijn wel ietsjes veranderd. Het deksel is nu doorzichtig en moet je op de plaatjes leggen. Je kunt nieuwe boekjes wel bij een oude doos gebruiken, maar voor een kindje is dit niet zo praktisch. Hier dus toch maar een nieuwe Loco gekocht. Wij hebben overigens niet Maxi Loco, maar Mini Loco. Maar het zal vast voor alle soorten gelden.
ik ga van de week maar even rondje kringloopwinkels doen, zitten hier 3 in Emmen. daar is vast wel wat te vinden. ik doe het idd ook voor de leerzaamheid, en het is nog harstikke leuk ook. mijn jongste van 7 zit in groep 4, net rapport meegekregen vrijdag, een heel goed rapport. mijn oudste van 10 zit in groep 6, met een heel matig rapport, terwijl die vorig jaar best heel goed was. dus ik denk, misschien kan Loco wat helpen.
Soms zijn de boekjes te leen in de bibliotheek. Hier helaas niet dus ik heb de tip gegeven aan de bibliothecaris