Sons of anarchy spreekt mij zo niet aan maar iedereen zegt dat het heel leuk is. Proberen waard? (al zegt iedereen dat ook over HOuse of Cards en na 10 afleveringen vind ik het nog steeds niks) The Walking dead ben ik dan uiteindelijk helemaal aan verslaafd geraakt terwijl het mij eerst ook niet echt iets leek...dus: aanrader of niet?
Ligt eraan waar je van houdt, mijn aanraders die op Netflix staan: The blacklist Downton Abbey Broadchurch Fjallbacka murders (naar de boeken van camilla lackberg) Annika Bengtzon (niet zeker of hij zo heet ook op Netflix, maar is naar de boekenserie over Annika Bengtzon van Liza Marklund) Pretty Little Liars (echt nummer 1 hier naast the blacklist. Als je 1 serie wilt bingen moet je dat echt met deze doen) Elementary Sherlock White Collar Sons of Anarchy House Homeland (moet ik zelf nog aan beginnen, maar hoor alleen maar goede dingen) New Girl (leuk voor tussendoor)
'Crossing lines', te zien op Netflix. Het het idee dat de nieuwe Criminal Minds, beyond borders hierop geïnspireerd is. Vind deze serie wel sterker.
Ik vind het een goede serie! Gewoon een paar afleveringen kijken, dan merk je zelf of je het wat vind. House of cards en walking dead heb ik nog nooit gezien.
Originals eerst dacht ik saai lukte me per aflevering naar maten ik verder keek ging het mij steeds meer boeien. En heb ik het 2 keer bekeken 2 seizoenen lang genoten Ik zeg dus geef het een kans te zien op Netflix.
In juni weer organge is THE new black Dexter vond ik erg goed ook En sons of anarchy .. Als ik het goed spel haha
Soms of anarchy kon mij ook echt niet boeien, ik heb het een half seizoen geprobeerd en ben toen echt afgehaakt.
Ik ben net online een nieuwe serie beginnen kijken: Catch. Is heel leuk, het eerste seizoen is nog maar net bezig dus heb niet veel in te halen...
Door jouw tip gisteren aan the 100 begonnen, inderdaad een goede serie! Lost is mijn favoriete serie ooit, dit lijkt er tot nu toe wel een beetje op.