Ik betaal zelf eigenlijk meestal via Ideal, en gebruik paypal of creditcard alleen voor het buitenland. Ben eigenlijk wel benieuwd waar jullie meestal mee betalen.
Heel verschillen' Ideal, acceptgiro (via mail of post) of credit..net erna wat makkelijk is, sommige vragen voor achteraf betalen geld, dan meestal ideal
Een creditcard. Wel een veilige, moet er geld opzetten haha. Ideal heb ik niet en paypal ook niet. Weet nog niet eens wat dat precies is. Heb ook een BE bankrekening dus ik denk dat ik ideal en paypal niet kan hebben.
Iedereen heeft iDeal zolang je kunt internetbankieren. Dan log je gewoon in op je account via de iDeal-link en druk je op betalen.
Ideal, bankoverschrijving vergeet ik meestal Als het met acceptgiro kan doe ik dat ook nog wel ns. Jammer is dat gelijk weer 1 euro dr bovenop.
Ideal, paypal, acceptgiro of gewoon met rekening en bankoverschrijving. Ligt heel erg aan de webshop ook.
Ligt eraan, meestal iDeal, als het kan acceptgiro. Ligt ook aan het product. Ik heb zelf een webwinkel en daar betalen de meeste mensen via factuur achteraf, mee met de bestelling. Maar dit gaat om bedragen rond de 200 euro en gepersonaliseerd. Dan snap ik dat wel!
ligt eraan, het liefst ideal, maar als die optie er niet is zoals bij de H&M een acceptgiro. Voor mijn digitale scrapkitjes heb ik een paypal rekening geopend.
Verschillende credit cards die ik (lokaal) in verschillende landen kan gebruiken. Nog nooit een probleem gehad en 80% van mijn aankopen doe ik online.
Ze geeft aan dat ze een Belgisch rekeningnummer heeft, dan is dit nier mogelijk. Ideal is hetzelfde als mistercash voor de belgen. wel interessant voor mij ik heb zelf namelijk een webwinkel.
Nee, ze geeft aan dat ze óók een Belgische rekening heeft. Het woordje "ook" in deze impliceert dat ze, naast een Nederlandse, ook een Belgische rekening heeft. Dus dan is de uitleg van Kim11 nog niet zo gek Ik wissel veel, maar ben wel fan van PP ivm de kopersbescherming. Als ik ergens met PP kan betalen en ik bestel er voor het eerst, dan bestel ik altijd via PP. Kan ik achteraf betalen (Esprit, H&M, bol.com, etc.) dan kies ik altijd voor die optie en betaal ik pas na evt. retourneren
Haha ja ik heb een Belgische en Nederlandse maar de Nederlandse is ongebruikt. Alleen voor zorgverzekering zet ik er geld op. Maar heb geen internetbankieren op de Nederlandse. Is ideal identiek hetzelfde als mistercash? Kan ik dan bijvoorbeeld op een Nederlandse site ideal aanklikken en dan eigenlijk de mistercash gebruiken?
Ah, goed gelezen dus Euhm... daar kan ik je helaas niet mee helpen. Het klinkt wel handig zoals je het omschrijft, maar dat zou ik even bij je Nederlandse bank navragen....
Het meeste met Paypal. Vindt het zo makkelijk! Ideal is ook makkelijk maar vaak moet ik daarmee weer op zoek naar mijn internetbankieren random reader en daar ben ik dan weer te lui voor. Paypal, wachtwoordje invoeren en klaar is kees.
Dit moet dan apart aangegeven zijn dat ze ook mistercash hebben, dit biedt niet iedereen aan. minerva je had gelijk hoor!