Weten jullie of er leuke programma's over deze onderwerpen op tv komen? En zo ja, welke dag, tijd en zender? Ik weet dat er zondag vroeg een engels programma komt op RTL4... Heb je toevoegingen? Thanx ! Ons Edit Moderator: Verplaatst naar Films, televisie en Nieuws.
Elke ochtend doordeweeks om half 9 is de verloskundigepraktijk (of zoiets heet het geloof ik) op SBS6.
Zo schijnt er ook een serie op tv te komen gemaakt op de kinderafdeling van t UMCG. Heb dat ergens gelezen...Maar nu weet ik niet meer wanneer en op welke zender dat was. Weet iemand dit? Leek me namelijk een interressant programma toe. Liefs, Truus.
Vandaag Nederland 2, 16:10 uur Het leven voor de geboorte Het begin: de man brengt zijn miljoenen zaadcellen in bij de vrouw. Sterke tegenstromen en golvende trilhaartjes die de zaadcellen afremmen zorgen ervoor dat er nog maar zo'n honderd overblijven. Niet meer dan een paar spermatozoïden zien kans om door te dringen tot het stevige, beschermende kapsel van de eicel. Zodra het kapsel er één heeft binnengelaten, wordt het hard en sluit het zich hermetisch af voor de andere zaadcellen. Nu begint er een spectaculaire metamorfose.
Ja in juni geloof ik. Weten jullie wanneer t vervolg is? Vond t wel erg interresant. En wil t wel volgen.
Heb ff gekeken en wel weer wat nieuwe dingen gezien. Zo las ik eerder in een boek dat vruchtwater geen smaak heeft...maar zij zeiden nu dus van wel. Hahah zou kunnen verklaren waarom sommige kids helemaal weg zijn van iets wat hun mam tijdens de zwangerschap vaak at Ga zeker volgende week weer kijken als ik het niet vergeet zeef die ik ben!