Onze dochter snapte het prima met 2 jaar... (ze kreeg het voor dr verjaardag) Maar ze had er alleen niet echt heel veel geduld voor. Ze speelde liever met de plaatjes zegmaar.
Fleur snapt het ook prima, heeft het voor haar 2e verjaardag gekregen, maar ze begint nu pas ook langzaam de interesse ervoor te krijgen.
Quincy heeft het ook, ze heeft de 'ontwikkeling' en vind het eigenlijk te makkelijk, op een paar pagina's na. Dus je moet wel goed kijken dat het wel een uitdaging blijft. Ze pakt het trouwens gewoon zelf en vind het ook echt heel erg leuk. Als je soms zelf iets fout neer legt om te kijken wat ze dan doet word ze bijna boos, "nee mama, die moet daar..."
Lol @ de pittige dametjes.... Mandy heeft het volgens mij voor haar 3de of zo gekregen... maar eigenlijk speelt ze er niet echt mee. Ze is meer een fantasie kind denk ik, want ze speelt haar eigen dingetjes... of ze knutselt graag.... puzzelen doet ze ook niet zo veel meer... misschien moet ik es wat nieuwere gaan kopen
same here.. ik dacht dat het gewoon aan de boekejs lag er is zoveel keuze qua boekjes dat er haast wel iets leuks tussen moet zitten tenslotte maar ze zijn net even te duur om het gewoon even uit te proberen totdat ze het leuk vind. miniloco is hier overigens ook niet enorm populair... en daar heb ik wel heel veel boekjes van. dus ben blij dat ik niet boekjes ben blijven kopen tot ze het een keer leuk zou vinden
Hier wordt het ook herhaaldelijk uit de kast gehaald en gespeeld. Het wordt nou makkelijk voor hem, dus vraag de mini loco voor zijn verjaardag.
J. vindt mini loco (veel) leuker dan bambino loco. Maar kan ook komen door de boekjes (Dora en Diego ), al denk ik ook dat het gewoon meer uitdaging biedt.