Gister tijdens het eten was er weer zo'n leuke smelt uitspraak: "mama, ik wil een knuffel" Dus natuurlijk krijgt ze een knuffel en tijdens het knuffelen "mama ik ben zooo blij met jou"
Melissa gleed iets uit over speelgoed wat op de grond lag en Esther en ik moesten lachen, waarop ze doodserieus zei: Niet grappig!! Daarna begon ze zelf ook hard mee te lachen. Was echt geweldig!
mijn jongen zegt dat ook als iemand lacht en hij het niet gepast vindt. 'niet lachen papa het is niet grappig!' en we bieden dan wel excuses aan.
mja hier hoef je dochterlief ook echt niet uit te lachen die gaat dan echt niet meelachen hoor eerder dat ze dan heel boos wordt.
aan uitlachen doen wij ook niet hoor, hij lacht dan ook niet mee inderdaad en wordt ook boos. maar bijvoorbeeld dat speeltuin zo vies is zei hij aan tante I, tante I vond een jongen van 25 maande oud een veel te goede zin maakte en gevoelligheid toonde; en lachte daarom n beetje hysterisch over mijn zoons klacht over speeltuin. en zij kreeg het dus ook te horen dat dat echt niet grappig is. maar ja, zo veel troep lag in de speeltuin. ik begrijp mensen echt niet waarom ze hun troep juist daar achterlaten waar hele kleine kinderen spelen.
@belize: oh dat is inderdaad wel een uitspraak die hier thuis ook prima zou kunnen gebeuren... en dat is zeker niet grappig inderdaad. Mijn dochter kan zich ook zo ontzettend verbazen over mensen die afval in de singel bij ons gooien zoals bijv flesjes of blikjes. Dat vind ze echt heel erg en dat zal ze dan ook gewoon uitspreken als ze het ziet of vragen waarom die mensen het niet gewoon in de prullenbak gooien. goede eigenschap wat mij betreft.. dat beseffen dat afval ook best in de vuilnisbak kan.
saskia zoontje lijkt inderdaad qua vies/schoon en netjes etc op je dochtertje. wil geen druppel of vlek op zijn kleding enzo.
Timo kan dan nog wel niet echt goed praten maar gisteren wel weer iets meegemaakt Ik moest naar het ziekenhuis en hij gaat dus gewoon mee, dus we lopen over de parkeerplaatsen heen loopt er een mevrouw voor ons en die gooit dus wat op de grond (zakdoekje ofzo) hij zegt echt OOOHHHH BAAAHHH MAMA BAAHHH...die mevrouw draait zich om en pakt de zakdoek van de grond en gooit het toch maar in de prullenbak..... Gisteren had hij ook nog een grappige actie we hadden boodschappies gedaan fruit gekocht enzo... we komen thuis dan helpt hij op zijn manier om de boodschappen op te ruimen hij haalt de bak met aarbeien eruit maar die schiet dus open....ohhh hoorde ik en toen MMMMMMMM zat hij op zijn gemakkie alle gevallen aardbeitjes op te eten met groen en al
hehe nee hier ook niet.. en ze is vandaag naar de speeldernis met de BSO.. ben heel benieuwd Dat is ee nnatuurspeeltuin met bomen en modder en dergelijke
over goede manieren gesproken. wanneer we in de stad lopen (of weet ik veel waar) en hij ziet een omgevallen fiets, dan moét ik die rechtop zetten. zucht, mijn kleine moraalridder Ik vroeg hem gisteren wat hij ging doen op de opvang en hij zei: "Brommers kiek'n". whahaha
Ik 'moest' laatst van Lisa een halve vlecht maken bij mezelf (halve staart, maar dan de staart vlechten). Ik had dat gedaan en wilde haar naar bed brengen, zegt ze: 'mama kijk eens naar mij'. Zit ze me even goed te bekijken (en vooral ook mijn haar) en zegt ze: je bent echt mooi mama. Zo schattig uit zo'n klein kindje! Lisa wil vaak niet lopen, vaak zegt ze dan dat ze 'zo moe is van het lopen'. Maar regelmatig is het: 'ik ben zo moe van het zitten' of 'ik ben zo moe van het slapen' of 'ik ben zo ziek van het lopen'.... zucht
heerlijk die uitspraken!! wij zitten gister te eten aan tafel kijkt mn dochtertje van bijna 3 me aan.... "mama!!je bent echt om op te vreten"gevolgd met een dikke klapzoen........ohhhhhhhh smelt smelt....
Mijn zoon (2 jaar en 10 maanden) heeft ontdekt dat we het leuk vinden als hij zegt dat hij ons lief vindt, dus te pas en te onpas vliegt de 'Mama! Ik vind jou lief!' om mijn oren... Heerlijk Vorige week zat ik aan de eettafel en S. zat bij de salontafel te spelen. Ineens hoorde ik een harde BOINK Ik: "Lieverd, doe je voorzichtig?" Hij: "Jahaaa, ik doe toch voorzichtig... Maar soms even niet!"
nu net: zoontje eet zijn boterham en zegt: zoon- mama water. mama-tim als je water wil hebben hoe vraag je het dan netjes? zoon- zo: water. mama-nee je vraagt het niet zo, hoe moet je het wel vragen? zoon-wel zo: water.
hij kreeg het wel dus pas nadat hij 'wi je ablibif' zei natuurlijk. maar de uitspraak was dus ni zo best hahahaha
Gaap vanmorgen om zes uur mama ik ben wakker. Ik zeg nou ik nog niet ze zegt ben niet meer moe. Ik zeg ik wel. Maar het komt er op neer mama je hebt pech. Ik ben niet meer moe en ga toch echt niet meer naar me bedje. Dus de uitspraak ben niet meer moe. Is Heel leuk om te horen maar niet om 6 uur in de ochtend haha. En ze gaat echt niet super vroeg naar bed. Slaapt s middag.s niet meer maar ze was niet meer moe.
@knap: mja hier is het dan "je gaat nog maar even terug naar bed. veel te vroeg" en dan rek ik het meestal gewoon tot half 8. (dan heeft ze honger.. en tja dat is een duidelijk schappelijkere tijd dan alles voor 7 uur)
Vanmorgen....zei hij heel de tijd fieg fieg fieg...maar begreep er geen hol van haha dus toen ging hij ernaar wijzen er zat een vlieg op het plafond... Afgelopen zondag waren we een ochtendje naar het strand geweest...daar vliegen best veel vliegtuigen over dus elke keer als er een vliegtuig over ging druk wijzen en roepen VLOGTOG ofzo...en ook echt mensen aantikken en wijzen en roepen haha was echt een komisch gezicht