Leukste luxe vakantiepark Nederland of omgeving..

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by Yankee, Aug 28, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Yankee

    Yankee Fanatiek lid

    Aug 30, 2014
    1,098
    249
    63
    Female
    NULL
    NULL
    dag dames,

    Wij gaan voornamelijk op vakanties buiten Europa dus ben niet goed thuis in parken in Nl en omgeving.

    Ik wil een midweek weg boeken naar een park in Nl ( Frankrijk/Duitsland mag ook ) voor de kerstvakantie. Wat is nou echt een leuk park voor jonge kids. Heb kinderen van 2 en 3. Beiden geen zwemdiploma dus een leuk kinderbad is een vereiste

    Ik heb even gekeken naar hof van Saksen maar het zwembad lijkt me leuker voor kinderen met diploma’s? Iemand überhaupt ervaring met hof van Saksen in de kerstvakantie? Wat is er te doen voor peuters ?

    Indien je nog een ander heel mooi, super schone parken kent hoor ik dat graag

    Alvast bedankt
     
  2. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    De leistert!

    Onze toen 2.5jarige dochter heeft zich daar geweldig goed vermaakt.
    Peuterzwembadje vond ze erg leuk en de indoor speeltuinen waren ook top.
     
    Yankee likes this.
  3. DQueen

    DQueen Niet meer actief

    Hof van Saksen. Ben er nog niet geweest, ga in december maar hoor om me heen dat dit redelijk luxe moet zijn voor de NL'se vakantie parken.

    Edit lees nu pas goed. Wij hebben juist hiervoor gekozen omdat voor onze peuter veel binnen activiteiten waren. Zoals een soort ballorig/monkey town en diverse workshops ook voor peuters (knutselen, kleuren)
     
    Yankee likes this.
  4. Yankee

    Yankee Fanatiek lid

    Aug 30, 2014
    1,098
    249
    63
    Female
    NULL
    NULL
    Is hof van saksen het enige park in het luxere segment?!

    Iemand er geweest?
     
  5. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,245
    11,825
    113
    Het meest luxe park is inderdaad Hof van Saksen. In kersttijd zal het daar prachtig zijn.
    Activiteiten zijn er super. Erg leuk is ook dat er veel bij de prijs in zit en ze niet de hoofdprijs vragen voor andere dingen. Zoals bij CP bijv wel.
    Restaurants zijn er een behoorlijk aantal en die zijn allemaal goed.
    Ze doen daar net wat extra dingen voor de gasten waardoor het luxer aanvoelt en je echt het vakantie pgeboel hebt.
     
    Yankee likes this.
  6. Sophie221

    Sophie221 Bekend lid

    May 11, 2015
    608
    374
    63
    Female
    Wij zijn ook fan van hof van saksen. Komen er vaak in september. Fijne huisjes. Luxe park. Veel mogelijkheden voor kindjes (zwemmen/speeltuin/indoor speelpark/etc etc).
     
    Yankee and Syane like this.
  7. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,245
    11,825
    113
    Land van Bartje heeft trouwens ook best wel mooie huisjes (met rieten dak en erg groot) en dat is juist voor jonge kinderen een erg leuk park.
     
    Salentein and Yankee like this.
  8. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,270
    25,739
    113
    Wij hebben 2 zomervakanties doorgebracht in Hof van Saksen (toen mijn zoon nog baby/dreumes was). Super vakanties gehad. Mooi zeer ruim huisje, heel veel vermaak/activiteiten voor de kinderen, zwembad voor alle leeftijden, lekkere eetgelegenheden. Zelfs de frikandel is daar sjieker :roflmao: (ze gooien er rode ui op ipv gewone)

    Dit is tot nu toe het meest luxe park waar we zijn geweest. Hoewel op Texel ook een mooi park was (iig mooie huisjes), maar geen idee meer hoe die heet en het zwembad was daar wel een stuk eenvoudiger.
     
    yoghurt likes this.
  9. pippa26

    pippa26 Fanatiek lid

    Mar 14, 2015
    3,030
    2,030
    113
    Hof van Saksen! Wij zijn afgelopen twee jaar geweest in november / december. Heerlijk rustig, beetje spetteren in het zwembad, spelen... gewoon perfect ook voor druilerig weer :) 2x het park niet afgeweest, terwijl ik ook heel graag naar Wildlands wil!
     
  10. Yankee

    Yankee Fanatiek lid

    Aug 30, 2014
    1,098
    249
    63
    Female
    NULL
    NULL
    Dank jullie wel dames!! We hebben hof van Saksen geboekt. Ben benieuwd !
     
    pippa26, DQueen, Adje and 1 other person like this.
  11. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,245
    11,825
    113
    Ga je geen spijt van krijgen hoor! Alvast voor dan heel veel plezier.
     
    pippa26 and Yankee like this.
  12. ellessinia

    ellessinia Actief lid

    Nov 13, 2014
    499
    477
    63
    Goed gedaan :). Ik ben er al een keer of 5 geweest en ik vind het heerlijk! Eerste keer was dochter 3 maanden en laatste keer was ze 4. Grote kans dat we dit jaar nog een keer gaan. Zeker rondom de kerst vind ik het er zo knus en gezellig. Dochter vermaakt zich vooral in de binnenspeeltuin en in het knutselgedeelte. En als je daar van houdt; het wellness gedeelte is ook fijn.
     
    Syane and Yankee like this.
  13. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,228
    7,276
    113
    Female
    Brabant
    De Krim denk ik? Het zwembad is 1 of 2 jaar geleden verbouwd. Ben er zelf alleen heel even geweest zodat de kinderen in de binnenspeeltuin konden spelen (kan/kon je gratis naartoe, ook als je niet bij de Krim verbleef).
     
  14. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,270
    25,739
    113
    Ja, dat was hem! Die verbouwing klopt ook. Toen wij daar voor het laatst waren, was het zwembad dicht wegens verbouwing.
     
  15. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,186
    35,866
    113
    Het zwembad is erg leuk geworden, met verschillende soorten glijbanen. Heeft ook een prijs gewonnen geloof ik.
    Wij zijn wel echt weg van het park.
     
    Adje likes this.
  16. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Ik breek even in, maar weet iemand ook een luxer park in Duitsland of België?
     
  17. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,245
    11,825
    113
    In Zuid Duitsland ligt een gloednieuw park van Centerparcs. Echt een mooi park met fijn e huisjes. Wel echt prijzig . En ver rijden.
    In België ligt Mooi Zutendaal dat is een kleinschalig park. Wel met zwembad en binnenspeeltuin. Dat heeft mooie ruime huisjes.
     
    Aszz likes this.
  18. februarimama

    februarimama Fanatiek lid

    Oct 23, 2014
    1,524
    851
    113
    ja park allgau, ben er in januari geweest. heel mooi!
     
    Aszz likes this.
  19. DQueen

    DQueen Niet meer actief

    Moet het een vakantie park zijn? Wij zijn 2x met meerdere gezinnen in een grote vila in de ardennen geweest. Zwembad Jacuzi Sauna, bar alles erop en eraan. Super leuk, mooie omgeving en die vila's zijn er ook voor minder personen.
     
  20. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Oeh klinkt goed. Nee hoor een huis is ook prima!
     

Share This Page