De nieuwe reclame van saus voor ovenschotels van Remia, met Churandy Martina whahaha. Nu ben ik sowieso fan van die man, heerlijke vent. Hi gabbers, Telfort, AH, tja, vind sommige echt geniaal.
Klopt AH reclames zijn altijd erg grappig, mc donalds en Hi ook. Die van BOL.com zijn geweldig!! Vooral die sinterklaas reclame! Wist je trouwens dat die man van de AH reclames de manager is van AH
Die man van de ah is toch gewoon acteur? Harry piekema is dat Ze zijn in elk geval fantastisch Ik vind die ene leuk, met die die een koek ofzo eet, en dat het lijkt of die z'n middelvinger opsteekt naar die twee agenten
Harry Piekema ja! Erg leuke vent! Ik vind die van ohra(?) erg leuk. Van het ongeluk en de helikopter met de privékliniek..
Ja Harry Piekema heet hij, ik dacht ook altijd acteur maar volgens mij las ik echte manager ik zal even zoeken
Ik heb ooit op YouTube een reclame gezien voor winterbanden waarbij Piet Paulesma voor z'n sokken werd gereden.. En heb daar hard om gelachen
Charlize Theron Dior J'Adore Perfume reclame Dit vind ik een mooie reclame, maar vooral omdat ik het liedje zo leuk vind!
Vind die van de rendieren van de Mac super. Hoe dat beest zegt. En nog een garnaaltje ja hoor wij wachten wel. Mijn man vind die van die ovulatie testen erg leuk, zegt zij hoe kan ik de kans op een zwanger schap verhogen, zegt vriend hier. Kom maar bij mij langs schatje .