zijn er meer dames die last hebben van hun nek door het verkeerd / anders liggen in bed nu tijdens de zwangerschap? heb al 2 a 3 weken non-stop last van me nek wat doortrekt naar mn borst of schoudedblad en weet gewoon niet wat ik eraan moet doen..
Ik zou even naar de fysio gaan. Want je gaat nu ook een verkrampte houding aannemen hierdoor....en daardoor worden je klachten alleen maar erger.
Ja ik had het ook! Kon op een gegeven moment wel huilen zodra ik ging liggen. Fijn als je er naar uit kijkt eindelijk in je bed te kruipen omdat staan en zitten pijn doet. Ik heb een goede zwangerschapsmassage geboekt en daar heel veel aan gehad! Dat is nu bijna drie weken geleden en ik lig nog altijd lekker. Tenminste, wat mijn schouders betreft