de gelovers zijn heel erg voor .. de niet gelovers heel erg tegen hoe zit het bij jullie geloven jullie in geesten, leven na de dood, reincarnatie .. ufo's .. ben er wel heel benieuwd naar .. ook ervaringen met het paranormale zijn heel erg welkom en ja, ik ben een gelover anders had ik deze vraag wss niet gesteld
Ik geloof wel in geesten! Maar vind de zogenaamde geestenfilmpjes altijd nep! in ufo's geloof ik niet haha, en ik den wel als je dood bent, dat er nog iets is.
Ik geloof niet echt in het paranormale, zoals in de toekomst kijken enzo. Char komt daarentegen vaak wel geloofwaardig over, al vraag ik me af of dat geen doorgestoken kaart is soms. Ik ben wel gelovig.
ja ik ook geloof in geesten, reincarnatie enzo maar stel me vragen bij de verhalen van mensen die door een ufo zijn ontvoerd ..
In ufo's heb ik idd ook m'n ? Maar in geesten enzo geloof ik zeker, mede door persoonlijke ervaringen! Sowieso ben ik wel spiritueel ingesteld..doe zelf ook aan tarotkaarten leggen en pendelen enzo..
char is dat die vrouw die in nederland is geweest om te praten met de moeder van bart de graaf? ja vond dat heel erg duister eerlijk gezegd, ik zie een naam met de letter ... ken je iemand met de letter ... mja als ik vraag aan jullie of jullie iemand kennen met de letter M zegt de helft ja als ik dan ook nog mag vragen man of vrouw raad ik ook een paar keer .. bv martine en zo zijn we vertrokken ik ken iemand die kaarten legt die bv geen vragen steld ze wilt ook niet dat je ja of nee knikt ze verteld het hele verhaal en daarna mag je reageren .. zo vertelde ze mij deze week dat ik hele nare maand achter de rug was en dat m'n kinderen een ouder figuur waren verloren wie bedrogen heeft gevolgd weet dat ze het bij het juiste eind had maar toen ze vertelde dat ik stiekem nog veel met hem te maken had , had ze gelijk vertelde het aan niemand dat ik hem wel nog zag en nog steeds de dingen doe die ik deed toen we samen waren zij vertelde het .. en er werd niet geraden
nachtvliinder dat heb ik ook had al sinds ik een kind dat gevoel met het ouder worden werd het meer en meer .. vind het soms wel fijn, als ik een probleem heb en ik zit bv te huilen ofzo voel ik me nooit alleen heb altijd het gevoel dat er altijd wel iemand luisterd en m'n verdriet soms voelt of ziet ook als ik heel goed gezind ben en ik zit alleen thuis vind ik het prettig om het soms op die manier toch te kunnen delen
wil er eigenlijk nooit over uitweiden, omdat ik altijd met schele ogen aangekeken wordt! Mensen geloven mij nooit! dus vertel het ook niet. Ik heb er niet voor gekozen, maar het moet zo zijn... Ik deel nooit wat met ze hoor auraly.. maar dat komt omdat ik voel wat zij voelen.. en veelal is dat angst! idd met de tijd wordt het steeds sterker en meer...
Hi, nou ik geloof ook echt wel dat er meer is zeg maar. In geesten geloof ik ookk klinkt misschien raar maar wij hebben weleens geesten opgeroepen,we waren met z'n vijven,en echt waar we hadden een oom van ons en de moeder van mijn schoonzusje,best eng eigenlijk! Ik zou ook best wel een keer in contact willen komen met een paranormale of bijv iemand die kaarten legt.
ik geloof ook, ik leg ook tarot kaarten. en voel ook als er 'iets' aanwezig maar kan het niet zien, mijn vriend wel...
Nou geesten oproepen is het ergste wat je kan doen , ik heb het vroeger ook vaak gedaan en daarom heb ik er ook zo'n angst voor ... zou het ook iedereen afraden !
ja dat kan ik begrijpen .. sterven doe je dan ook niet altijd als je oud bent en veilig in bed ligt eh best begrijpelijk dat ze met heel veel angst maar ook woede zitten denk dat dat wel normaal is , als iemand me zou slaan in m'n gezicht word ik al razend kan me niet voorstellen wat ik zou doen als me daadwerkelijk zouden vermoorden of iemand die heel erg plots gaat en totaal niet weet wat er gebeurd is of wat er aan de hand is .. verwarrend en behoorlijk angstig allemaal emoties die we ook hebben in het leven toch angst is een van de moeilijkste emoties , vind ik om mee om te gaan . al de emoties kan je wel min of meer hanteren .. maar angst daar heb je geen controle over
Is er ooit iets vervelends gebeurt bij jullie? Bij ons was het niet vervelend maar wel heel raar en een beetje eng was het wel. Ik zou het nu ook niet meer zo snel doen hoor,heb het er ook niet echt op..