Iemand enig idee hoe snel de V&D levert? Ik heb vandaag nog een jas voor mijn zoon besteld, hij heeft nu namelijk een jas tot aan de kont en met het koude weer is een wat langere jas warmer. Hoop dus eigenlijk dat de jas zo snel mogelijk binnen komt. Hij word trouwens bij de winkel afgeleverd.
Ik had laatst wat bij de V&D besteld, maar dan gewoon op ons huisadres en dat was er binnen 2 dagen. Maar ik heb geen idee of het altijd zo snel gaat.
Thuis levering is altijd binnen 1 of 2 werkdagen. Bij mij dan en ik woon in een dropje.. Ik heb geen idee hoe het bij de winkel gaat. Misschien de winkel even bellen, hoe wat en waar en dat je hem graag snel wil ivm het weer?
Ik heb er wel eens wat besteld en dat duurde een paar dagen langer dan aangegeven was.. Niet echt een positieve ervaring hier dus.
Nou hoop dat het niet te lang gaat duren! Was vannochtend nog naar de v&d geweest, maar daar hadden ze de jas helaas dus niet meer.
Ik heb zondag besteld en krijg het als het goed is vandaag binnen, kreeg gisteren de track and trace code.
Hier ook altijd 1 a 2 werkdagen, meestal als ik het vroeg bestel op een werkdag is het de dag erna in huis. Hoe het werkt met versturen naar de winkel weet ik niet maar zou wat langer kunnen duren omdat ze wachten tot er een vracht naar dat filiaal gaat. Daarom zijn die verzendkosten ook gratis.
Kreeg net een mail dat het verzonden is... ben benieuwd! Weet wel dat vaak op woensdag de nieuwe vracht komt, dus hoop stiekem dat het er morgen al is .
hihi heb hier heerlijk om gelachen! maar toevallig heb ik vandaag ook voor het eerst besteld bij VD. Bij mij word het in 2 keer geleverd, het boek 'borstvoeding' over 2 dagen en de rest (buggy, newborn kleertjes en grotere kleding voor de oudste) in 2 tot 3 dagen. Waarschijnlijk is het boek dus brievenbuspost.