Gevoel dat ik faal..

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door Lena1982, 14 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lena1982

    Lena1982 Niet meer actief

    Omdat ik nu thuis aan het werk ben, de muren op me af komen, de tranen over mijn wangen lopen zie ik maar 1 uitweg: van me af schrijven op ZP :)
    Vanmiddag komt er een verpleegkundige van het consultatie bureau langs om te praten over de nachtelijke problemen van onze dochter, ze is 2 jaar en 3 maanden jong.
    De afgelopen 4 maanden zijn echt dramatisch, voor haar en voor ons. Ik zal alle details besparen maar dit slaapprobleem is vele malen groter dan dat bij haar leeftijd zou passen.
    Ik kan niet meer, loop op zijden stokjes voor mijn gevoel, kan van niemand wat hebben en sta er alleen voor, voor mijn gevoel dan he.
    En dan... kwam vorige week het moment dat je het CB belt omdat je echt niet meer kan en vandaag is dan de dag: de dag dat ik beken dat ik faal als moeder en mijn kind 's nachts (maar ook overdag niet) niet de juiste hulp kan bieden..
     
  2. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.026
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis
    Je zou falen als moeder als je niet hulp zou zoeken. Dat doe je wel, dus ben je juist een goede moeder.

    Niemand kan alles, ook een moeder niet. Als je dochter continue koorts zou hebben, zou je ook na een week naar de huisarts gaan. Dit is net zoiets, maar dan met een slaapprobleem bij een andere specialist.
     
  3. Roose79

    Roose79 Bekend lid

    9 sep 2016
    511
    1
    16
    Wow meid..... heel even één ding!!! Jij faalt niet hoor!!! *big hug*

    Dit is wat slaapgebrek met je doet! Het wringt je helemaal uit! Tot je niet meer kunt! Fijn dat je nu evt hulp krijgt via het cb. Misschien zijn er mensen in je omgeving die jou af en toe even kunnen ontzien door je dochter een dagje en /of nachtje kunnen opvangen?! Dan kun je even bijtanken.

    Niet zeggen dat je faalt!!!! En heel veel sterkte
     
  4. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    Ik wil je een digiknuffel geven!
    We zijn allemaal mensen met onze goede en slechte kanten. Ik snap wel dat je het gevoel hebt dat je faalt, maar dat is NIET zo. Sommige problemen zijn te groot om zelf op te lossen. En daar zijn hulpverleners voor. Super goed juist dat je het cb hebt gebeld. De eerste stap om je dochter te helpen. En daarmee ook jezelf.
    Je bent juist een topmoeder omdat je durft aan te geven dat je het even zelf niet meer weet. Je wilt het beste voor je kind en daar ga je nu (met hulp van anderen) naar op zoek.
    Heel veel sterkte bij deze zoektocht!
     
  5. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.230
    6.091
    113
    Hele grote knuffel!

    Je bent juist heel sterk door hulp te vragen als je er zelf niet uitkomt!

    Ik hoop dat jullie snel handvatten krijgen en iedereen weer lekker in z'n vel gaat zitten, succes!
     
  6. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.175
    4.485
    113
    je faalt niet, je bent juist sterk door aan te geven dat je het niet meer alleen kan! goed zo dat je op zoek gaat naar hulp voor je dochter.
    Vergeet niet ook goed naar jezelf te blijven kijken, ga eventueel ook naar de huisarts, en overleg daar eens of je misschien zelf ook hulp nodig hebt.
    misschien kun je even open en eerlijk met iemand (familielid, vriendin, je partner) praten, alles op tafel leggen en kijken hoe ook JIJ weer gelukkig wordt!

    een hele warme digitale knuffel!
     
  7. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Dit!
    Hopelijk krijgen jullie de hulp die nodig is.
     
  8. Ansji

    Ansji Niet meer actief

    Ach, ik word helemaal verdrietig van jouw bericht.

    Het is ook zwaar als je zoveel slaap te kort komt. Je kan dan niet meer goed functioneren en relativeren, dat is gewoon een feit. Dat is geen falen. Ook al zal dat wel zo voelen.

    Hier ook een bijna tweejarige die iedere nacht 1 of meerdere keren wakker word en ik vind het ook zwaar.

    Heel erg goed dat je hulp hebt gevraagd en gaat krijgen. Wie weet wat voor handvaten zij jou/jullie kunnen geven, en je zal zien dat als er dan eindelijk een periode met goede nachtrust komt, je ook alles weer beter kan relativeren.

    Heel veel sterkte!
     
  9. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Je vraagt juist om hulp, daarom faal je echt júist niet. Hopelijk kunnen ze goede adviezen geven!
     
  10. Marrie28

    Marrie28 Fanatiek lid

    27 jun 2007
    1.711
    0
    36
    Ach meisje toch! Ik snap dat je het liefst alles zelf wil oplossen, maar als het niet lukt, dan moet je hulp zoeken. Dat heb je gedaan. Je bent dus helemaal goed bezig! Ik verwacht dat de slaapproblemen niet zomaar opgelost zijn, maar het is goed dat je er niet meer alleen voor staat. Dikke knuffel
     
  11. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Jij doet juist wat sommige moeders vaker zouden moeten doen.
    Gewoon simpel hulp vragen.

    Niets om je voor te schamen en gevoel van falen om te hebben. Je wilt het beste, het lukt je even niet dus vraag je hulp. Het enige juiste wat je dus als moeder kunt doen!
     
  12. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Eens! Sterkte ts.
     
  13. mellanie76

    mellanie76 VIP lid

    5 aug 2016
    17.645
    801
    113
    moeder
    Rotterdam
    Je bent juist een goede moeder door hulp te vragen.Niemand kan altijd alles alleen, soms heb je mensen nodig die je verder helpen.
    Sterkte;)
     
  14. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.299
    10.268
    113
    De eerste maanden sliepen we 3/4 uur per nacht en dan loop je op je tenen en je humeur daalt. Uk huilde of hij sliep (verborgen reflux)
    Ik was te eigenwijs om hulp te vragen en ik daarom bewonder ik dat jij dat wel doet.
    Hulp vragen is moeilijk en je voelt je vaak tot last en/of faalt. Echt super knap dat maakt je een supermama!
    Dikke knuffel!!
     
  15. siepie

    siepie Fanatiek lid

    28 apr 2010
    3.424
    3
    38
    Heel veel succes, hopelijk krijg je goede tips en adviezen hoe hiermee om te gaan!
    En falen doe je niet als je hulp vraagt of krijgt.
    Dikke knuffel van een mama die ook een kind met slaapproblemen had en hiervoor hulp heeft gekregen
     
  16. A je to

    A je to Bekend lid

    7 feb 2016
    944
    1.259
    93
    Je bent een topper.! Falen ziet er heeeeeel anders uit dan wat ik hierboven lees hoor.!
    Hulp vragen is het allerbeste, allermoeilijkste en allerstoerste wat je kunt doen. En jij doet het.! Voor jezelf en voor je dochter, dat is toch prachtig.! *knuff*
     
  17. Lena1982

    Lena1982 Niet meer actief

    Poehoee.. ik was toch even aan het werk gegaan en ik lees nu alle reacties.. 3 x raden wat er weer over mijn wangen stroomt hihi
    Onwijs bedankt, ik voel me echt zoveel beter! Ik zie het nu niet meer zo zwart-wit en ik ga het gesprek zometeen met goede moed aan!
     
  18. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.152
    23.235
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ook van mij een digitale knuffel! Juist omdat je hulp zoekt faal je niet! Houd moed en succes met het gesprek. Wij hebben andere issues, maar gaan ook hulp zoeken, schaam je niet hoor!
     
  19. Ansji

    Ansji Niet meer actief

    Fijn dat hier schrijven je een beetje geholpen heeft.
    Succes zometeen!
     
  20. onzewonders

    onzewonders Fanatiek lid

    15 aug 2011
    4.055
    4
    38
    Wow! Wat een topper ben je! Op zoek gaan naar hulp is niet makkelijk en zeker geen falen! Je kunt trots zijn op jezelf! Ik ben het wel iig! Sterkte!
     

Deel Deze Pagina