Vorig jaar september ben ik gestopt met de pil en afgelopen maart zijn we gegaan voor zwanger worden. Nou is vanaf het begin mijn LF al kort geweest.. of misschien beter gezegd onregelmatig. Eisprong is wel regelmatig maar door mijn LF is mijn cyclus iets minder regelmatig. LF wisselt per cyclus.. de ene keer is hij 11 dagen, dan 12 dagen dan ineens 8 of 9 dagen! Hij is in dat jaar nog maar 1 keer 14 dagen geweest! Afgelopen ronde was hij weer 8 dagen.. maar mijn ei was ook laat! Maar dat komt misschien door de miskraam. Kan ik hier iets aan doen? Heeft iemand dit nog meer? Zwanger kan ik worden door die onregelmatige LF.. daar ligt het niet aan! (Nou alleen nog zwanger blijven )
Hier een korte LF, 3-6 dagen. Bij mij komt het door het ontzwangeren, dus misschien bij jou inderdaad door je miskraam? Sterkte trouwens, lijkt me erg naar Ik denk dat je je lichaam even tijd moet geven. En meestal is je LF langer dan 10 dagen begreep ik, dan lijkt me dat in ieder geval goed!
Je gaat er hopelijk toch niet vanuit dat je luteale fase standaard 14 dagen hoort te zijn? Want dat IS niet zo. 14 dagen is een gemiddelde. De luteale fase verschilt per vrouw en vaak ook per cyclus. Een luteale fase is doodnormaal als deze tussen de 10 en 18 dagen ligt. De mijne varieert van 11 tot 13 dagen als ik de pil niet slik. Maar ik zou wel in de gaten houden dat je luteale fase niet te vaak korter is dan 10 dagen.
Die van mij is maar 7-8 dagen. Ik slik nu teunisbloem tot mijn ei en dan ga ik over op tarwekiemolie. Duim maar mee voor me 😄
Ik zou dan even naar je HA gaan, want een week is wel heel kort, en te weinig tijd voor een bevrucht eitje te nestelen. Het kost een eicel minstens 3 dagen voor het uit de eileider in de baarmoeder te komen innesteling vind doorgaan tussen 5dpo en 10dpo in. dus als je 5 dagen na je ei al ongesteld word is dat echt te snel! @TS: ik sluit me verder aan bij Be Happy