Welke spelling vinden jullie het Mooist Liam of Lyam?? We hebben een dochter Jaylinn! En hoe zouden jullie het uitspreken?? Dacht zelf op zijn engels lie-em
ik ook! maar je hebt natuurlijk al een dochter met een engelse naam, die zal ook engels uitgesproken worden waarschijnlijk... dus, je kan kiezen!
Lyam Zo heet mijn zoontje ook wij spreken het uit als liejam leuke aan deze schrijfwijze is dat je de naam liam veel hoort maar je eigenlijk Lyam weinig ziet mijn vriend en ik hebben allebei een Y in onze naam dus vonden we dit ook wel mooi
Ik ken een Liam, en dat spreken ze ook uit als Lie-em. Ze hebben het 1x gezegd en nu weet iedereen het! ik vind het leuker als Liejam!
Mijn keuze zou Liam zijn, op z'n NL uitgesproken. Maar bij de naam van je dochter vind ik Lyam ook niet verkeerd staan.
Ik vind Lyam typisch zo'n geknutselde "zie ons het eens net anders doen" schrijfwijze. Niet mooi dus. Liam (en dan gewoon op zijn Nederlands; lie-am) vind ik een hele mooie naam en ook de enige mooie schrijfwijze. (Maar ik ben bevooroordeeld )
Lyam met nederlandse uitspraak, maar ik heb dan ook iets met de letter Y zoals je aan de namen van mijn dochters kan zien