Lichaam na de bevalling

Discussie in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' gestart door Lissiekrekel, 6 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lissiekrekel

    12 mei 2015
    22
    0
    1
    NULL
    NULL
    Hallo!

    Mijn vraag lijkt op de vraag van iemand op 30 december.
    Ik ben 7 december bevallen. Baarmoeder zat de volgende dag al meteen op -5 en het bloedden heeft maar 3 dagen geduurd. Gemeenschap gehad met mijn partner, en nu weer netjes ongesteld, dacht ik. Ondanks dat er allemaal klontjes bij zitten wat ik ook verloor na de bevalling, lijkt het wel een slachtveld, ook met plassen. Nu neem ik ijzerdrankje omdat ik zoveel verlies dat ik er duizelig van word. Nu worden mijn benen zo zwaar dat het lijkt of er gewichten aan hangen, en heb ik heel erg last van de plek waar mijn placenta zat. Het voelt echt akelig.

    Is dit gewooneen heftige menstruatie? Ik las dat de eerste menstruatie heel heftig kan zijn. Of wijst dit op een infectie/onsteking omdat ik na dag 3 al gemeenschap had met mijn partner?

    Alvast bedankt
     
  2. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Medewerker

    9 mrt 2010
    2.192
    5
    38
    Hoi hoi,

    Ik zou meteen naar de verloskundige of huisarts gaan. Zoveel bloedverlies dat je er duizelig van wordt is echt teveel. Morgeb meteen bellen hoor!

    Laat ff horen hoe het afloopt. . Goed?

    Groetjes Adrienne
     

Deel Deze Pagina