ik ga net rechtop in bed zitten en toen liep er een straal vocht uit mn vagina...zat ook een klein nat plekje in bed toen ik ging staan liep er nog een beetje uit, maar geen grote hoeveelheid. heb op de wc een beetje opgevangen...ziet er een beetje water/melkachtig uit alleen nu komt er niks meer zou dit vruchtwater kunnen zijn?????? ( ben 40.3 weken zwanger ) ik moet zo naar de VK moet ik wat ik opgevangen heb meenemen??
Meenemen! Als je een klein schuertje hebt bovenin je vliezen kan je kleine beetjes vruchtwater verliezen. VK kan het onder microscoop bekijken, of zo'n test doen die verkleurd bij vruchtwater.
ik neem het glas wel mee.....als ze straks uren naar mn muts moeten kijken, is een glas met urine/vruchtwater daar helemaal niks bij natuurlijk
Klinkt als vruchtwater. Ik zou een maandverbandje in doen nu, en als er nog meer vocht komt ook laten zien. En gewoon het glas met een folie er overheen. Maar kun je niet even naar de Vk bellen? Wellicht komt ze nu wel bij jou thuis, want met gebroken vliezen hebben ze liever niet dat je naar buiten gaat! Succes, en wie weet komt de bevalling nu snel op gang.
als ik op mn hand blaas komt er nauwelijks iets ( weet niet goed of het urine is wat er dan loopt ) maar als ik ff heb gezeten dan drupt er soms wel wat uit ik ga gewoon zelf naar de VK...da's hier namelijk om de hoek...ben er in nog geen 5 min. als ik er een eind voor moest rijden had ik wel gebeld
nog een vraagje....als het inderdaad vruchtwater is en het is maar een klein scheurtje.....moet ik dan al wel naar het ziekenhuis....of wachten ze dan tot het er vandaag of morgen uit gutst????????
Ook al komt het met plassen er uit, dan nog hoef je niet direct naar het ziekenhuis. Komt de bevalling vandaag niet op gang, moet je morgen een ctg maken. Heeft het kindje het nog goed, wachten ze misschien nog wel een dag voordat ze je opnemen. Tenminste zo is het bij mij gegaan.
ben weer terug...de VK moet het nog onder de microscoop bekijken en belt me dan daarover Hij twijfelt er zelf wel aan omdat het niet constant lekt is het wel vruchtwater.....dan moet ik meteen naar het z'huis omdat de baby niet ingedaald is
Hebben die gekke truukjes dan geholpen Pandora? Was jij niet de Pandora die met een glas bitter lemon met de auto over een hobbelweg ging rijden enzo? Zou het dan echt werken? hihih Succes met je bevalling!!!!!
spannend meid! ben benieuwd of het vruchtwater is, bij mij waren de vliezen ook gebroken boven in, dus echt geen overvloed van vruchtwater, maar liep er wel uit telkens met staan en zitten.. hoop voor je dat het vruchtwater is, succes!
Nou ik heb toen heeeel vaak op mn hand geblazen maar er kwam echt geen vruchtwater uit . Bij mij was het zo dat ik binnen 24 uur moest bevallen en anders naar het ziekenhuis moest in verband met infectiegevaar.