Als ik een knaller heb dan post ik een foto!! Die andere twee staan op mijn account bij fotoalbum wist niet hoe ik hem op moest loaden!
De onderste vind ik best duidelijk. Misschien heeft het te maken dat je gister met middag urine een test heb gedaan. En vanochtend met ochtend urine. En omdat je nog niet overrijd bent test hij misschien smiddags negatief omdat je urine dan niet geconcentreerd genoeg is. Snap je me nog
hihi dolfijntje1985 ik kan je bijhouden. Ja inderdaad misschien ligt het daar aan! Hoop morgen zekerheid te hebben voorzichtig bedankt !!
Hee hee dank je wel. Toevallig gaan we morgen naar gyn dus kaart het gelijk aan en zaterdag sowieso weer testen! Maar mocht het zo zijn ben ik twee weekjes.
Goedemorgen, ben er weer vroeg bij ivm werk! Ik denk laat ik gewoon weer testen? En nu zie je veel minder goed een streepje. Ik kan hem geen eens op foto zetten! Hmm zou die dan toch gisteren niet goed zijn geweest??
Misschien dat jij s middags beter test? anders vanmiddag nog een keer testen? Ik lees vaker dat sommige meiden s morgens licht tot nega testen en dan s middags wel een donkere/positieve test in handen hebben.
Oh ja dat is een idee! Wij hebben sowieso vanmiddag een afspraak bij de gynaecoloog dus kaart het gelijk aan. Nou bedankt voor de hoop . Zo spannend allemaal! Gaan jullie voor de derde?