Hoi allemaal! Afgelopen woenadagochtend heb ik voor het allereerst een super lichte tuurstreep gehad op ongeveer 9dpo. Sinsdien alle ochtenden getest en gelukkig lopen ze op, wat natuurlijk een goed teken is! Voor mijn gevoel gaat dit wel vrij langzaam en is de streep nu nog steeds lichter dan de controlestreep. Als ik puur met mijn cyclus reken zit ik nu op dag 31, gemiddeld is mijn cyclus 29 dagen en zou ik dus op 2 dagen na mijn NOD zitten. Echter zijn mijn cyclussen ook regelmatig wat langer, en deze maand heb ik met ovulatietesten en temperaturen mijn eisprong gevonden. Op dag 16 had ik een smiley op cb digitaal en op dag 17 was de lijn nog donkerder (piekdag). Mijn eisprong is waarschijnlijk eind dag 17/dag 18 geweest. Dat maakt mij nu 13 a 14 dpo, wat ongeveer dan ook mijn NOD is. De testen zijn voor nu echt mijn enige houvast want ervaar nog nauwelijks klachten, alleen een klein beetje gevoelige borsten maar dat heb ik ook altijd voor mijn menstruatie en zegt dus weinig. Ik dacht altijd dat als je op je NOD testte, de lijntjes altijd wel even donker zouden zijn. Dat is bij mij niet het geval. Gelukkig zit er wel oploop in, dit heb ik ook gecheckt door ze als ovulatietest in de app te zetten en te kijken welke score ze kregen . Wat denken jullie, zijn dit goede testen voor mijn zwangerschapsduur en maak ik me gewoon veel te druk?
Dit ziet er prima uit hoor. Niet iedereen heeft knallers op 13 dpo. Plus dat de gevoeligheid vd testen hier ook een rol in spelen. Gefeliciteerd!
Prima hoor! Easy@home knalt sowieso niet zo snel als bijvoorbeeld kruidvat o predictor. Oploop is netjes. Gefeliciteerd!