Volgens mij is die positief hoor. Ik had zwangerschapstesten van Z&K en die gaven negatief aan op de 13de dag en toen deed ik een test van kruidvat (2voor 5) en die was positief!!! Morgenvroeg weer testen dus en wellicht een ander merk!
Shantiiiiii! Een positieve test meid! Kan me voorstellen dat je het bijna niet kunt geloven. Kwam 'ie snel tevoorschijn? Misschien is ie ook nog wel vaag omdat je teveel urine gebruikt hebt. Mijn kv testen zijn overigens ook nooit echt knal geweest, de matcare testen werden wel steeds duidelijker. Alvast een voorzichtige felicitatie van mij! Liefs Loutje
Hoop het echt voor je shanti! Wanneer ga je weer testen? Ik heb vanochtend weer getest, weer licht roze streepje! Ik denk dat ik vandaag een test van clear blue ga halen. Dan heb je ook geen gedonder met wel/niet streepje! Staat gewoon zwanger/niet zwanger op! Misschien ook beter voor jou om die te halen? Dan weet je het zeker
Ik denk dat het hier niet positief gaat aflopen. Heb vanmorgen weer getest en die streep was lichter dan gister. Heb ook alleen maar lage rugpijn sinds vanmorgen en dat heb ik ook als ik ongesteld moet worden. Hieronder een foto van de testen, bovenste is van gister, die ander van vandaag.
ziet er idd iet positief uit maar blijf voor je hopen dat hij toch van de week donkerder gaat worden.... die krampen en rugpijn kan ook heel goed bij een zwangerschap horen hoor.... succes ermee
Maar bij de eerste test had je toch ook meer druppels gedaan? Dan zijn ze moeilijk te vergelijken volgens mij. Ik hou een beetje hoop!
He meid, Wat een teleurstelling.... maar het is nog steeds een streepje! Heb je die van gister ook later op de foto gezet, kan ook zijn dat hij dan iets donkerder is. En idd lage rugpijn kan ook zwangerschap zijn! Ik duim voor je!!!!
Ja gister wel meer druppels dat klopt. Even kort samengevat; Test 1; 22:30 voor het laatste gedronken en daarna na de wc geweest 01:00 gaan slapen en om 04:30 getest. Met een stuk of 6 a 7 druppels. Had weinig urine btw. Test 2: 22:00 laatst geplast, daarna een kop thee gedronken, om 07:30 geplast. Plas was 3 keer zoveel als gister, en heb vandaag precies met 5 druppels getest.
Me gynaecoloog zei dat ik 14 dagen na tp mocht testen dat was dus gisteren. Maar had op 22 jan al wel me ei. Me vriend gaat zo bellen voor een bloedtest voor morgenochtend. Dan zit ik ook niet meer te hannessen met testen.
Morgenochtend eerst nog een keer zelf testen en dan de auto in en hup naar het ziekenhuis want heb daar morgenochtend de bloedtest.
Ik teste met middagurine ook veel donkerder dan met ochtendurine. Heel vreemd maar waar!! Hoop voor jou hetzelfde!! Ik duim voor je!
Weet natuurlijk nie of je zwanger bent maar wil je toch vertellen dat hij bij mij ook zo licht was vorige week donderdag. Afgelopen maandag nogmaals getest en jah hoor. Was een stuk donkerder. Succes morgen, en hoop dat ik je morgen mag feliciteren
Laten we het hopen dat het goed zit! Kan het zo zijn omdat ik vandaag 3 keer zoveel urine had dan gister dat het daardoor minder geconcentreerd was?
Ik zou ook de moed erin houden meid Hier was het ook altijd zo als ik de testen meer naar de avond deed waren ze juist duidelijker dan met ochtendurine . Enne de lage rugpijn is normaal, is vaak een goed teken van een zwangerschap. Pff wat heb ik vooral bij mijn 1e er erg veel last van gehad in het begin
Ik had twee licht positieve testen van kv. Nu toch een negatieve van predictor helaas! Dus waarschijnlijk niet zwanger. Succes morgen!
@ Rianne: predictor heeft veel meer HCG nodig dan de kruidvat testen....na mijn eerste positieve KV testen teste ik met clear blue negatief ( gaf niet zwanger aan ) Clear blue gaf pas na een paar dagen zwanger aan...terwijl mijn KV testen al 4 dagen voor NOD positief waren @ Shanti...je HCG schommelt nog heel erg....ik had na twee weken ook ineens een veeeeeeeel lichtere test dan de rest van mijn testen