Wat ik heb gedaan vandaag was niet helemaal eerlijk maar voornaamste uit goede wil! Ik ben van me zelf al ontiegelijk onzeker! Ik weet nu een week dat ik zwanger ben en had voor mijn nod wat klachten en dan weer niet en weer wel.... en nu sinds een paar dagen weer niet! ik heb geen gevoelige borsten meer... geen krampjes... en ook het plassen lijkt normaal! Echter maak ik me daar verschrikkelijk zorgen over ondanks dat ik zoveel lees dat symptomen niks te maken hebben of het wel of niet goed gaat etc etc. Ik heb vanmorgen gehuild van de zenuwen en trok het niet meer! Zonder er bij na te denken heb ik de huisartsenpost gebeld en gezegd dat ik uitgegleden ben in de douche en last heb van behoorlijke krampen! ( ik weet het dat is niet eerlijk, kon er niks aan doen) Goed ik mocht komen en moest een bekertje urine mee nemen.... dokter heeft gevoeld aan mijn buik en die was soepel! Nou zei die dat er ontstekingscellen in mijn urine gevonden waren en ik dus een blaasontsteking had.... MAAAARRR ik heb een flinke griep, en totaal maar dan ook totaal geen plasklachten DAAROM JUIST! ik moet juist hardstikke weinig! Ten 2e krijg ik een medicijn waarvan ik las dat het niet mocht in de eerste 3 maanden Amoxicilline/Clavulaanzuur disper 500/125. Ik dus terug en gezegd dat ik die niet wou.... waarop hij zei ik weet dat het in de bijsluiter staat maar ik heb congres gehad en bla bla bla uit onderzoek blijkt dat je het wel mag! Ik slik deze niet, en ga morgen naar mijn eigen huisarts om een en ander te vragen of ik wel daadwerkelijk een blaasontsteking heb? en als dat zo is.... wil ik gewoon een ander medicijn! Maar goed kan het zijn dat die infectiecellen niet gewoon van de griep zijn? ipv een blaasontsteking? ik vind het een beetje raar ik heb juist geen klachten..... en hield de boel een beetje voor de gek! Lijkt mij dat ze niet zomaar zeggen van u heef dit of u heeft dat ? Nou goed hoop dat u mij antwoord kan geven en anders mijn eigen HA mij morgen en nog eens urine kan onderzoeken!
Hoi michelle20, Het kan heel goed zijn dat je een blaasontsteking hebt deze kunnen namelijk symptoomloos verlopen in de zwangerschap. Amoxicilline mag je gebruiken in de zwangerschap. Maar als het goed is ben je al naar je eigen huisarts gegaan. Wat zei hij? Als je je erg ongerust en onzeker voelt over de zwangerschap kan je beter contact opnemen met je verloskundige zij weten net iets meer dan een huisarts over de zwangerschap. Gefeliciteerd en een fijne zwangerschap Imke
Hallo Imke, Ik was inmiddels al geweest, en mijn urine was schoon! Maar mijn HA zei dat ze er zelf ook niet voor gekozen had om dat medicijn voor te schrijven. Maar goed, ik heb haar uitgelegd dat ik het ook allemaal verzonnen had omdat ik juist extreem onzeker was. Daarom kreeg ik een verwijzing mee voor het ziekenhuis en moest daar mn verhaal uitleggen en zo lief dat ze waren, zeiden ze van kom volgende week maar langs! Goed...Maandag de 22e ben k geweest en kreeg een inwendige echo. Wat bleek nou ik ben anderhalve week minder ver als ik dacht. Het was een formaat van een vruchtje van 5,5 week en het hartje zag je ook vaag tikken en die tikte ook voor een vruchtje van 5,5 week. aankomende maandag de 29e mag ik nog een keer om ook echt te bevestigen dat mijn kindje goed is. Want ze zei al... ik weet bijna zeker dat alles goed is maar dat je alleen minder ver bent... maar mocht het vruchtje op de volgende echo niet gegroeid zijn dan zou het wel kunnen dat het niet goed is. Maar volgens haar was het gewoon goed, en moes ik maandag alleen terug komen voor de bevestiging en dan meer de bevestiging voor mij zelf! Ik heb ook eens zitten rekenen.... geteld vanaf de 1e dag van me laatste menstruatie( dat was 4 december) zou ik nu dus 7 weken en 2 dgn moetenzijn. Maar aangezien die berekening een indicatie is kan het dus wel kloppen dat ik nu dan zon 6 weken ben! Want eigenlijk moet je dan toch pas rekenen vanaf je vermoederlijke eisprong/bevruchting. Dus als ik dat bereken met behulp van de calculator op deze site ben ik dus gewoon exact zwanger zoals op de echo bekend werd! Klopt mijn theorie nou? Ik ben er bijna zeker van dat het klopt wat ik nu zeg toch? En aangezien we een vruchtje van die leeftijd zagen en waarvan het hartje ook tikte hoef ik me geen zorgen te maken.. en dat zei zijj ook!
heb inmiddels maandag weer de bevestigings echo gehad... en jaaa het vruchtje was flink gegroeid en mijn theorie klopte dus! Heerlijk!