Hallo allen, Ik ben ernstig ongerust... Dus moet het even van me afschrijven, want zoals ik weet moet ik rustig blijven. In mijn o zo prille zwangerschap heb ik sinds gisteren een lichte helderrode bloeding, maar geen pijn of krmap. Verder ook geen slijm ofzo... Natuurlijk vk gebeld, maar die kon als enige advies geven om af te wachten Heb al ooit mk gehad, en zo voelt het nu totaal niet (gelukkig). Heb geen krampje, geen pijn, helemaal niks. Dit is zo vreemd. Vannacht ook geen druppeltje bloed verloren, maar vanochtend na plassen enkele druppeltjes en daarna alleen maar af en toe bij toiletbezoek wat druppeltjes en soms niks, en bij afvegen vaag wat. Pfff... sorry hoor, maar even mijn verhaaltje kwijt! Groetjes, C. ps. Heb di.ochtend echo, hoop op meer info dan!
ik kan je niet helpen sorry maar hoop voor je dat het een gesprongen bloedvaatje is ofzo en niets geks!
had je misschien sex gehad, waardoor er een bloedvaatje is gesprongen. je moet niet gelijk aan het ernstige denken. even afwachten.
Er zijn meerdere redenen waarom een bloedvaatje kan knappen. Sex, ontlasting, niezen en noem maar op. Ook kan een beetje bloed geen kwaad. Maar mocht het meer worden en je krijgt kramp dan zou ik even je vk bellen.
Als het een bloedvaatje is, hoe lang zou ik dan die minidruppeltjes bloed blijven vloeien? Of is zoiets bij iedereen verschillend?
kan idd bij iedereen verschillend zijn. bij mij was het na een dag weg. had het van inwendige echo. en ze zei toen al kan bleod zijn vandaag .en idd werd erna steeds wat roser en uiteinelijk weg.