Willen jullie even kijken dames.. wij zijn hem hier beter dan op de foto.. Dit was na 4 minuten dus binnen de tijd.. 10dpo..
Ik zie het streepje zonder te turen.zo begon ie bij mij ook! Voorzichtig gefeliciteerd ..hopen dat ie mooi gaat oplopen
Spannend! Ik zie ook wel iets idd,over twee dagen nog een keertje testen en hopen dat ie mooi oploopt. Succes!
Hij is niet grijs, hij is absoluut roze😊 zojuist een 2e test gedaan van zwanger en kids, ook daar een licht streepje binnen de tijd😊 spannend..
Ik denk ook positief! Het streepje is inmiddels nog donkerder geworden denk ik? Voorzichtig gefeliciteerd!
Dan heb ik zeker goede hoop voor je!!! Meestal droogt ie nog wat donkerder op vandaar mn vraag. Spannend!!
Ik zie hem Skippy...! Wat cool; vroeg net in ons andere clomid-topic of je nog getest had zou het dan echt dat wij 2 clomid-successtories worden? Ik duim voor je!
Dit was hem vanochtend.. en toen een cb gedaan met wekenindicatie.. 1-2 weken zwanger!😄 vandaag 11 dpo