Ik ben nu 8 dagen overtijd. Heb al een paar testen gedaan maar negatief. Heb wel kwaaltjes pijnlijke borsten, vaak naar de wc enz. Heb de dokter gebeld voor een bloedtest. De assistente zegt je moet echt pas testen na 1 week overtijd. Je begint na 1 week pas hormoon aan te maken. Geloof het niet echt waarom testen sommige na 1 dag overtijd al positief dan 😖
Er worden hormonen aangemaakt vanaf innesteling en ook vrij snel al te vinden in het bloed. Waarschijnlijk proberen ze je dat zo wijs te maken zodat je iets langer zou wachten voor de bloedtest. Er is niks van waar hoor.
Het is ook echt niet waar wat de assistente zegt... Plusminus 6-10 na de eisprong vindt de innesteling plaats en begint de aanmaak van hCG. Dit is gemiddeld genomen op 14dpo (dagen na de eisprong) hoog genoeg om bijna alle gevallen door een thuistest opgepikt te worden, maar veel vrouwen kunnen al rond 11/12dpo positief testen.
Lekker zo'n assistente .... Je kan testen op de dag dat je eigenlijk ongesteld had moeten worden. En geen week later... Maar al die kwaaltjes wat jij opnoemt die krijg je pas veel later Doe gewoon een test en hoe lang ben je bezig met zwanger worden?
Ik heb al een paar testen gedaan deze week. Vanmorgen ook een test gedaan ook negatief. Ja ik vond het ook vreemd van haar.
Bij mijn eerste zwangerschap was mijn laatste menstruatie 3 maart 2012 en pas na veel testen 18 april positief getest. Ik wacht ff af dan maar. Vrijdag ofzo weer testen.
Je kan idd na de innesteling al testen! Ik heb op 10/11 dpo licht positief getest en vandaag op 12/13 dpo nog duidelijker positief! De een maakt sneller hcg aan dan de ander! Als je niet weet wanneer je ei sprong was zou je 19 dagen na de "bevruchting " een test kunnen doen! Maar kan ook zijn dat je ei later is geweest waardoor je cyclus langer is? Heb je ovulatie test gebruikt of niet?
Hoe heb je je eisprong gevonden? Ik lees in je geschiedenis dat je cyclussen van 55 tot 60 dagen hebt en je een app gebruikt om je eisprong te berekenen? Een app kan niet in je lichaam kijken en gaat uit van een gemiddelde. Je eisprong kan veel eerder of later plaatsvinden dan dat een app zegt. Je lichaam doet echt niet wat een app wil dat ie doet. Ik denk dan ook dat gezien je negatieve zwangerschapstesten je weer een lange (re) cyclus hebt en je eisprong niet geweest is op de dag dat je app zei dat je ei moest springen. Beter kun je dan ovulatietesten gebruiken. Die zijn veel nauwkeuriger en betrouwbaarder dan een app, aangezien ze gebruik maken van specifiek jouw urine.
Bij mij klopt dit advies wel hoor. Want ik heb een cyclus van 28-30 dagen en mijn eisprong op dag 21-22. Dus dan test ik op dag 30 echt nog niet positief.
Als jouw eisprong op 21/22 is en je wordt 7/9 dagen later ongesteld, dan is je LF te kort en ben je mogelijk verminderd vruchtbaar. Een LF korter dan 10d wordt gezien als 'te kort' voor een goede innesteling. Ik zie in jouw handtekening dat je kinderen hebt, dus gefeliciteerd! Maar dat maakt jouw korte LF echt tot een uitzondering en niet de regel op basis waarvan doktersassistenten moeten adviseren
hier na mijn eisprong na 10 dagen een positieve test. dus bij de meesten zou dat 4 dagen voor NOD zijn. dus dat kan prima. maar idd beter met ovutesten of tempen je cyclus volgen.
Ik voel mijn eisprong de laatste 3 maanden en de laatste was 24 januari. En na 14/15 dagen wordt ik meestal ongesteld. Nee tuurlijk vertrouw ik de app niet. Afwachten dan maar 😄
Het voelen van je ei kan ook voorafgaande aan je ei gaan of erna. Dus precies weet je het dan nog niet Maar je zit nu dan 14-15 dagen na je vermeende ei?
Oh dat wist ik niet. Ik heb dus nu sinds 3 x dat ik heel erg buikpijn en rugpijn krijg een paar uurtjes. En na die dag, dag 14 ongeveer ong wordt. Ik zit nu op dag 19 na die (pijndag)
Dag 19 van je cyclus van 31-34 dagen? Of 19 dagen na je ei? Het kan allemaal natuurlijk, die pijn kan vooraf, erna of tijdens zijn. Maar je kan nooit helemaal zeker weten wanneer je ei was tenzij je temperatuurt
Klopt helemaal. Dacht ook altijd mijn ei te voelen. Maar uit ontelbare inwendige echo's bleek dat ik juist niet mijn eisprong zelf voelde, maar het groeien van de follikels. Een aantal dagen na deze pijn vond mijn eisprong pas plaats. TS, het enige wat je kunt doen, is over een paar dagen nogmaals testen. Op welke cyclusdag zit je nu overigens?
31 tot 34 dagen? Waar staat dat? In dit topic van december 2014 schrijft TS dat ze onregelmatige cyclussen heeft van 40 tot 60 dagen? http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden/550887-weet-iemand.html#post17976169 TS, verschaf ons eens helderheid? Gebaseerd op welke cycluslengte ben je nu 8 dagen overtijd? Gebaseerd op je langste cyclus van 60 dagen?