Hoeveel kwijt aan wekelijkse boodschappen incl. luiers/voeding

Discussie in 'De lounge' gestart door Kitty07, 26 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Ik heb twee kleine kindjes (19 maanden en bijna 6 maanden) en zit dus nog volop in de luiers en flesvoeding etc.
    Wat zijn de mama's met kindjes in deze leeftijden kwijt aan de wekelijkse boodschappen?
    Op dit moment zijn wij zo gemiddeld 90-100 euro kwijt per week wat ik eigenlijk nog best veel vind. ;)
    Dat is dan wel nog inclusief een kat met voedselallergie waar we dus best dure brokken voor moeten kopen.

    Ben gewoon nieuwsgierig wat jullie kwijt zijn! :)
     
  2. DeBJjJ

    DeBJjJ Fanatiek lid

    13 mei 2012
    1.050
    0
    0
    thuismoeder/Post
    oldenzaal
    nou dan doe je het goed hoor! , althans ik red het gek genoeg nooit ik zit op zoon 140,-````````````
     
  3. natjes

    natjes Niet meer actief

    Inclusief luiers en voeding komen wij op 120,- per week. Dan heb ik kattenvoer, caviavoer, vogelvoer en de hele rambam niet meegerekend.

    Ik kan er ook gewoon niet bij dat mensen dit voor 50,- per week kunnen doen? Alleen al pot voeding is 8,-. Luiers 10, etc.

    Edit: 120,- is trouwens de optimistische variant. Vaak loopt het op naar 150,- doordat er tussendoor weer vers brood en feit gehaald moet worden. T vliegt er door heen hier!

    Edit 2: gezin van 2 kids en 2 volwassenen, 2 katten, 2 vogels en 1 cavia.... :D
     
  4. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Wij zijn met eten voor ons, en voeding + luiers voor de kleine zo'n 50 in de week kwijt.
     
  5. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Ow, nog vergeten te vragen...en uit hoeveel personen bestaat jullie huishouden? :)
    Hier dus 4 personen + nog 2 huisdieren.

    Luiers koop ik meestal bij de Aldi en ik doe dan wel iets langer dan een week met zo'n pak.
    Flesvoeding is uiteraard wel vrij prijzig.
    Groenten en fruit meestal op de markt want dat is hier toch wel best een groot verschil met de supermarkten.
     
  6. natjes

    natjes Niet meer actief

    Hoe doe je dat dan? Alleen voor luiers en voeding per week ben je toch al zo'n 15,- kwijt?
     
  7. Koon

    Koon Niet meer actief

    Ik heb eigenlijk geen idee. Ik schat tussen de 100 en 150 euro per week. Zoontje is van de flesvoeding af en luiers koop ik eens in de 2 à 3 weken een groot pak van 13 euro.
    Wij kopen veel biologisch, dat maakt de boodschappen een stuk duurder. Als we dat niet doen komen we onder de 100 euro per week uit.
     
  8. Purified

    Purified Fanatiek lid

    28 mrt 2013
    1.223
    1
    0
    Toch hier vaak ook 100 euro voor 2 volwassenen en een peuter.

    Het is hier de luxe producten die ons het zo duur maakt, wij kopen geen flessen cola maar blikjes.. dat is al snel 15 euro in de week excl de normale melk sap etc.

    Kat heeft ook speciale dietvoer nodig en die zit op een euro per dag,.
     
  9. Bloempje56

    Bloempje56 Actief lid

    11 aug 2012
    241
    1
    16
    Wij zitten ook tussen de 100 en de 150 euro per week.. Nu nog wel met 1 baby, maar zal qua kosten niet extreem veel meer worden in het begin met een tweede. Ik koop Pampers wel altijd in de aanbieding. Hier geen huisdieren. Maar hecht wel heel veel waarde aan goed en gevarieerd eten, en helaas zijn vis, groente en fruit redelijk prijzig tegenwoordig :(
     
  10. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    5 jun 2011
    5.097
    503
    113
    Wij geven gemiddeld €75 uit per week.
    Luiers (etos merk) koop ik alleen in de aanbieding en haar opvolgmelk nu ook zoveel mogelijk.
    Vlees, groente en fruit ook zoveel mogelijk inslaan als er een goede aanbieding is!
     
  11. Leona

    Leona Fanatiek lid

    30 mei 2012
    1.195
    0
    0
    Ik ben op het moment een kleine 100,- in de week kwijt. Straks met extra luiers en evt voeding zal het wel een beetje meer worden

    Hier zit overigens wel alles bij in, hondenvoer, kattenvoer, extraatjes, luiers (al word heeft kleine man al een week geen luier meer aan gehad)

    Oh ja, 2 volwassenen, 2 kinderen, 2 katten, 1 hond;)
     
  12. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.804
    4.190
    113
    650 euro per maand, 2 volwassenen, 2 kids (1 in de luiers) en 1 kat op dieetvoer
     
  13. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Is niet zo moeilijk hoor :D Had gister boodschappen gedaan op de markt en heb nu: 5 kilo aardappels, bak aardbeien, 2 mango's, kilo wortels, kilo bladspinazie, broccoli, kilo wilde perziken, halve kilo kersen.

    Dus bijna voor een hele week groente en fruit voor ons en was maar €10,- kwijt.
    Verder drinken wij heel veel aanmaak roosvicee, €3,- in de week?
    Al het vlees halen we in de aanbieding dus zeg maar voor ons 2 zijn we met €7,- in de week aan vlees klaar. En brood zijn we voor 2 stuks €1,50 kwijt.
    Dus zeg maar 3 euro brood in de week
    Zit je nog maar op €23,- voor en hele week aan eten.
    En voeding kost €5,99 en luiers €7,49 is zeg maar €13,50

    Zijn wij in totaal €33,50 kwijt dus de rest is dan voor broodbeleg, chips, koekjes, schoonmaak spullen etc etc.

    Dat is makkelijk te doen voor ons.

    Hond heb ik niet mee gerekend, die eet na schattig voor zo'n 25 euro in de maand aan voeding. Hamsters heeft voor zijn hele leven genoeg voedsel in huis.

    Ons gezin bestaat uit: Papa, mama, kleine Ivan, hond en hamster
     
  14. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Reken een €10,- p.d., maar houd altijd over.

    Gezin met 3 kids (1 net dagzindelijk), hond en kat. Jongste krijgt wel borstvoeding dus dat scheelt wel weer, maar toen de oudste fv kreeg redden we het met €40,-/€50,- p.w.

    Moet wel zeggen wij eten niet/nauwelijks vlees of vleeswaren en dat scheelt een heleboel geld. Compenseer dat wel weer met meer eieren, noten ed maar kost minder.
     
  15. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    150 per week. 2 volwassenen en 3 kinderen. Gebruiken alle 3 nog luiers. Oudste alleen 's nachts.
     
  16. natjes

    natjes Niet meer actief

    Verschillen die prijzen zo per markt dan? Hier kan ik het niet voor een 10,- meekrijgen hoor!
     
  17. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Dit zijn wij ook ongeveer kwijt voor groenten en fruit in de week; ben alleen voor de rest een stuk meer kwijt.
    Ook een kindje meer natuurlijk. :)
     
  18. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    Als we een beetje op de extra dingetjes letten,gemiddeld 50 a 60 euro voor de boodschappen + luiers,voeding niet nodig want ze eet met de pot mee en krijgt borstvoeding,met potjes erbij zijn we al gauw 20 euro meer kwijt.maar die halen we niet meer( althans dat is de bedoeling) We zijn met 2 volwassenen en 1 dreumes. We kopen bijna altijd alles bij de aldi en anders evt bij de naanhof of Jan linders.
     
  19. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Misschien wel? Ik woon in het zuiden van het land maar veel familie van ons in het westen en als zij hier op visite komen vinden ze het hier altijd een stuk goedkoper.
     
  20. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Ik ook niet! Markt hier is net zo duur als AH.
     

Deel Deze Pagina