6 maanden en ineens 20 uur slapen ?!?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Paarse80, 25 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    4.473
    1
    38
    Vrouw
    Thuis
    Vorig weekend heeft Thijs 2 tandjes gekregen. Hij was veel 's nachts wakker en moest zijn speentje hebben. Had zure luiers, rode wangen. Maar kon veel lachen en was gewoon vrolijk.
    Afgelopen vrijdag was Thijs hangerig en huilerig. Hij heeft veel geslapen. Zaterdag hetzelfde verhaal, kan maar 45 minuten wakker zijn en wil dan echt weer slapen. Vandaag even in zijn mond gekeken en er lijkt een derde tandje beneden te komen. Er kan geen lach vanaf terwijl hij normaal heel vrolijk is. Hij heeft een beetje verhoging. Vandaag heeft hij weer zoveel geslapen. Hij slaapt nu zo'n 20 uur! Dat is toch veel te veel?
    Zou het met een tandje te maken kunnen hebben? Ik ga morgen maar even de HA bellen, maar misschien herkennen jullie het!
     
  2. mamavanjill

    mamavanjill Bekend lid

    8 okt 2009
    641
    0
    0
    Jill heeft dit ook gehad vorige week, ze sliep smiddags ineens 4 uur achter elkaar! ben een paar keer wezen kijken of alles goed was.
    normaal slaapt ze niet echt langer dan 2 uur. ook kreeg ze toen haar eerste tandje en had ook verhoging.
    zal wel niet zo lekker zijn geweest
     

Deel Deze Pagina