Morgen wanneer de Lidl open gaat staat mijn vriend voor de deur. Op ons lijstje staan winterjassen, skibroeken, handschoenen en snowboots.
Gewoon bestellen via de web-shop. Onze winter kleding al vorige week besteld. Wordt dan op de dag dat het in de winkels ligt thuis bezorgt. Ideaal.
Ow mennnnn, er zit zoveel conserveermiddel in al het vis gebeuren van de Lidl dat ik daar gewoon ziek van word. Meteen een rondje hap gehad pfft. En ik lees ook bij sommige de verse afbak friet....die word niet eens bruin in de frietpan hier, dus die hebben we van de AH, het oog wil ook wat Het biologisch vlees is een aanrader en de vega selectie ook, wel beperkt assortiment. Dus voor echte variatie ook naar de AH. Diepvriesfruit lees ik ook bij veel, daar voegen ze me veel vocht aan toe! Als je dat te snel uit je kk trekt na ontdooien dan ben je hem weken aan het poetsen! Ik koop het wel, maar de AH is er beter in. Waar ik echt blij van word is de Griekse yoghurt Die maakt niemand zo goed als hun en de drinkbekertjes Ayran zijn ook om uit te likken. De verspakketen voor soep hebben wij ook vaak, maar ik sta ook net zo vaak te zeuren aan de servicebalie dat er weer wat beschimmelds bij zat. Nu hebben ze er deze winter flink in geïnvesteerd zei de medewerker en zou het beter moeten gaan. Vloeibaar wasmiddel heb ik ook altijd, prima schoon en geen sterke lucht eraan. Heeft iemand ervaring met de pampers van hun?
Hij is heel heftig qua gorgonzola smaak en geur. Onze hele woonkamer rook ernaar. Brrr! Maar misschien hoort dat wel. De carbonara is wel lekker.
Vanaf komende week gaat de Lidl het vega en vegan assortiment flink uitbreiden. Las het in de krant vandaag en heb meteen even in de folder voor komende week gekeken. Vega worstjes, “kip”stukjes, bietenburgers, notenburgers en nog veel meer. Ben benieuwd of het toppers zijn of niet. Verder natuurlijk ook benieuwd naar andere toppers en floppers. Want het topic was al anderhalf jaar dicht.... moeten dus vast veel nieuwe producten bijgekomen zijn.
Top: Griekse yoghurt Pastasaus Kippenworst Ijsjes Ovensnacks (en dan vooral de prijs) Winter- en lentehagelslag! Sla ik met dozen in, want is er maar 2x per jaar. Verse broodjes en dan vooral het amandelbroodje Flop: Chips Friet Groente en fruit Vlees
Wij hebben die next level burger al op, lag hier ruim een week geleden al in het schap. Prima! Ik ben benieuwd naar de rest van het vega assortiment. Het was altijd maar weinig en wat er was, was niet lekker. Daarvoor gingen wel altijd naar andere supermarkten. Maar als de next level burger van Lidl de toon zet voor de rest van hun vega-assortiment, dan heb ik er wel vertrouwen in.
Top: Vaatwastabletten Vuilniszakken Boterhamzakjes Hazelnootpasta Fuet worst Chocolade tabletten Douchegel Handzeep pompje Afwasmiddel De afgebakken koek en broodjes afdeling Flop: Brood (erg snel droog vind ik) Pindakaas (droog en plakkerig) Maragrine (smeert niet goed uit) Chips (het is het net niet..) Wasmiddel vloeibaar (ik krijg er uitslag van)
Top: Ravioli - suuuper lekker! Vers afgebakken broodjes Gebakken spek (streaky bacon) Sla croutons Verschillende soorten koeken Flop: Filet American Ijslollies (die zakjes siroop voor in de vriezer)
Top: Verse broodjes Hagelslag Aardbeienjam Kroketten Idd de gebakken spek Chocolade (bijna alles) Limonade siroop Groenten en fruit Biologische melk Flop: Drop Patat Smeerkaas Ice tea