Dag allemaal! Mijn dochtertje vind het zalig als ik voor haar zing. Lekker als ze bij me ligt, met mijn hoofd op haar bolletje, word ze helemaal rustig. Heerlijk om te zien. Zal haar weinig uitmaken wat ik brom of zing, maar toch de volgende vraag. Wie kent het liedje over dat kabouterland? Ik herriner me er wat van, maar ben het lied vergeten en vind het zo een schattig liedje. Dit weet ik nog: Ken een heel klein aardig huisje, Zomaar midden in het bos. Zou er heel graag willen wonen, Maar ik ben toch veel te groot. Het is gemaakt voor de kabouters, Jasje blauw en mutsje rood. Nu zijn er nog wat coupletten.... Wie wil me helpen? Google leverde niets op, helaas!
Ik ken alleen de volgende van een kaboutertje: Er zat een klein kaboutertje te huilen op een steen Te huilen, huilen, helemaal alleen Sta op kaboutertje en droog je traantjes af Iedereen moet (...vul wat in bijvoorbeeld dansen, springen, huppelen) Wie niet (...dansen, springen, huppelen) wil is af En dan doe je het couplet daarna niet met de woorden maar met nananananana... Is overigens al voor wat oudere kinderen op een verjaardagsfeesje ofzo.
Onder hele hoge bomen, in het groot kabouterbos staat een heel klein aardig huisje zomaar midden op het bos. Ik zou er graag in willen wonen, maar ik ben toch veel te groot. Het is gemaakt voor de kabouters jasje blauw en mutsjes rood. Als het donker is geworden is het helemaal niet naar want dan zitten de kabouters heel gezellig bij elkaar, ieder zit dan op een stoeltje met een kaarsje in zijn hand en dan is het zo gezellig in kabouter-sprookjesland. Dit heb ik voor je gevonden op het internet (via Google). Hoop dat dit is wat je bedoelde? Liefs Wendy,
hihi dat liedje ken ik ook, maar dan met een klein meisje huilend op een steen...grappig hoor! Ik heb ook een heel erg leuk liedje nog van mijn Opa (en die is 75) die hij op school heeft geleerd, en ben van plan m strakkies aan Valentino te leren, ik heb m nl weer geleerd van mijn moeder en zij dus van haar vader...even denken, misschien kent iemand m?" Een veldmuis vond in t beukenbos een lege notendop hij poetste hem met vochtig mos en zand een beetje op hij maakte er 2 wieltjes aan en zei mijn fiets is klaar nu fiets ik van de heuvel af, zonder het minst gevaar maar halverwege, AU daar kwam zijn staartje tussen het wiel de notendop sloeg om en om zodat de veldmuis viel beneden kwam hij hinkend aan maar het allerergste was Zijn staart zat tussen het wiel geklemd zo kwam de muis van pas! Grappig he?
Ik ken m als: er zat een klein zigeunermeisje huilend op een steentje huilend huilend helemaal alleen sta op meisje en droog je traantjes af kies een kindje uit de kring want anders ben je af Bedoel je deze carmen? Onder hele hoge bomen, in een groot kabouterbos / Staat een heel klein aardig huisje, zo maar midden op het mos / Ik zou er graag in willen wonen, maar ik ben toch veel te groot / Het is gemaakt voor de kabouters, met hun muts en jasje rood. Als het avond is geworden / is dat helemaal niet raar / Want dan zitten de kabouters, heel gezellig bij elkaar / Want ze zitten op een stoeltje, met een kaarsje in de hand / En dan zie je duizend lichtjes, in kaboutersprookjesland
Ja die bedoel ik! Super hoor meiden. Dank jullie wel. Ga hem meteen uitproberen want mijn ukkie kan de slaap niet vatten. Ze is wat uit haar hummetje door spruw. Arm dondertje... Nogmaals bedankt!
Oooh wat goed dat je die hier plaatst!! Die zong mijn vader altijd voor mij, maar ik wist de tekst niet meer helemaal! bedankt!
die van het zigeunermeisje ken ik, maar de rest ken ik niet.... mijn vader zong altijd het koekoek liedje....