Lieve eiceldonor gezocht

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Riah, Nov 15, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Riah

    Riah Nieuw lid

    Nov 15, 2009
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieve mensen

    Zins 4 jaar is onze grootste wens om kinderen te krijgen. Undertussen hebben behandelingen en IVF pogingen achter de rug en de gynaecoloog ziet geen andere mogelijkheid als eicelldonatie. We hopen heel erg, iemand te mogen ontmoeten die kann helpen onze hartenwens in vervulling te doen gaan. We zijn erg dankbaar voor elk contact (Riaoud10@gmail.com).

    Riah


     
  2. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Ik wil je even heel veel succes wensen met je zoektocht, eiceldonatie is toch wat meer ingrijpender als bv een donor voor sperma, wij overwegen het namelijk maar willen eerst wachten tot onze kids ouder zijn en onze kinderwens echt niet meer aanwezig (aangezien je er zelf allerlei complicaties aan kan overhouden)

    Heb je al op sites zoals freya.nl gekeken er zijn meerdere (SERIEUZE) sites hiervoor waar mensen oproepjes doen naar en voor elkaar.. (in de zin van donoren aangeboden en gezocht)

    Heel veel sterkte!
     
  3. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
  4. mamabeer

    mamabeer VIP lid

    Mar 28, 2007
    6,229
    0
    36
    mama
    thuis
    ja je kunt beter daar kijken iedereen die een donor zoekt zit daar...anders is het overzichtelijke er uit en moeten we springen van topic naar topic
     

Share This Page