Je hebt het dus ook gelezen. ( gelukkig anders denken ze dat ik onzin verkoop) Maar jij hebt ook tv west. Neem ik aan.
Het is ligt allemaal iets anders dan dat. Door de vaccinaties is een kans op een uitbraak minder groot en juist omdat het onder gevaccineerden ook overdraagbaar is snap ik waarom ze daarmee de oorsprong van het probleem als boosdoener aanwijst. Want dat is het ook. De oorsprong van het mazelenprobleem ligt onder de niet-gevaccineerden.
Wat verschikkelijk arm babytje. De vaccins zijn gewoon belangrijk.. Mijn duimen draaien voor dit kindje.
Nee de oorzak van het mazelen probleem ligt bij de mazelen. En de kans op een uitbraak is niet weg als iedereen wel de vaccinatie heeft gehad. Het is gewoon flauw dat mensen er op aangesproken worden.
Niet weg, maar wel veel en veel minder en dat lijkt me ook iets om voor te pleiten toch? Je doet net alsof de vaccinaties compleet nutteloos zijn op deze manier. De oorzaak van de mazelenuitbraak ligt hij de niet gevaccineerden in de biblebelt. Punt.
Als IEDEREEN zou enten is de kans op een uitbraak zoiezo nihil, deze krijgt juist de kans omdat mensen niet inenten.. Waarom is er anders steeds een uitbraak in de biblebelt of gebieden waar NIET ge-ent word, iedereen weet dat ge-ente kids het op zich ook wel kunnen krijgen (gelukkig matiger) maar dat komt door de NIET enters die het opnieuw de wereld in helpen..
Ik vind het ook belachelijk... Mijn zus ent haar kind niet in omdat de overheid een conspiracy tegen de mensheid heeft bedacht in die vaccins. De overheid wil daarmee de hoeveelheid mensen indammen én ze willen het plebs volgzaam en dom houden. Echt.... Volgens mij ben je al niet al te intelligent als je zulke gedachten hebt.
haha so true, beetje sneu om zo te denken (moet denken aan die amerikanen die ook zo denken of van die mensen die aluminium folie om hun hoofd dragen LOL)
Eigenlijk reageer ik nooit op ZP, maar ik lees nu toch al een gedurende tijd mee en volg met interesse dit topic. Ik zit met stijgende verbazing te lezen dat mensen elkaar de schuld geven van een ziekte. Naar mijn idee wil niemand een kindje van een ander ziek maken en al helemaal niet doodziek maken. Zoals de meeste van ons zullen weten is moederliefde de grootste liefde die er bestaat, dan weten we ook wat het voor een ander moet betekenen als een kindje ziek wordt, dat gun je niemand. Zouden we elkaar niet gewoon in onze waarde laten en de keuzes van andere mensen respecteren? Ik kan wel met allemaal percentages aangaan komen, maar dat heeft geen zin, want als ik het goed zeg loopt deze discussie al vanaf mei en ik geloof dat nog niemand van zijn mening veranderd is. Volgens mij heeft iedereen zijn standpunt duidelijk gemaakt, ik heb ook niet het idee dat het gaat veranderen. De niet enters blijven achter hun keus staan en denken dat ze het goed doen en de enters ook. Vanwaar deze discussie? Anderen zwart maken, beledigen? Asjeblieft mensen accepteer en respecteer elkaar..
Slechte moeder hier: wegens verhuizing naar het buitenland worden mijn kinderen ook geent tegen Hepatitis A en Meningokokken A, C en D. Sterker nog: als de kinderen niet geent zijn en ook geen inenting tegen Hep. A hebben, mogen ze niet op school beginnen. In veel landen mag je pas naar school als je al je inentingen hebt gehad trouwens.
en zo hoort het vind ik ook want dan kunnen de kindjes die bv nog geen weerstand hebben (niet oud genoeg, of allergische reactie entingen, of ziekte e.d.) WEL bescherming krijgen..
Ja ach mijn mening is enten! Dan heb je groots en deels van dit gezeik niet. .. En niet enten vanwege een geloofsovertuiging is natuur helemaal hersenloos kuddedier gedrag... waarom niet zelf nadenken...
alledrie mijn kinderen zijn geent maar moet wel zeggen dat mijn tweede zoon erg ziek is geweest en is opgenomen in het zhuis toen hij de eerste inenting kreeg was ergens allergisch voor bepaalde stof daarom voor hem gekozen om later te enten zodat hij wat sterker was en dit is altijd goed gegaan
Onze kleine krijgt ook vaccinaties. Ben wel huiverig voor de bijwerkingen, schijnt dat ze er ziek van kunnen worden, en er is zelf een héle kleine kans dat het nóg slechter zal gaan. Bah, wil er niet aan denken, krijg het niet eens voor elkaar om het te typen Maar als we het niet doen en hij wordt ziek, dan vergeef ik het mezelf nooit. Als wij het niet doen en een ander kindje wordt ziek vergeef ik het mezelf ook nooit. Het risico dat hij ziek wordt van een prik is in mijn ogen kleiner dan dat hij ziek wordt zonder prik. Dit is voor ons de reden om de vaccinaties te halen. Maar ik zal me op de dag zelf behoorlijk angstig voelen en elk kuchje en vlekje in de gaten houden. Voor mijn gevoel is het kiezen uit 2 slechte zaken.
Toch vind ik je redenatie vreemd. Het zal vast voorkomen dat iemand er niet over nadenkt en dat doet omdat de generaties ervoor het ook niet deden, maar toch maakt het merendeel daar met de komst van kinderen daar een bewuste keuze over of ze enten wel in omdat zij vinden dat ze dat kunnen verantwoorden. Of ze enten niet in, omdat ze op basis van hun geloof dit niet kunnen verantwoorden. Dan is dit toch een bewuste zelfgemaakte keuze? Dan is dat ook hersenloos kuddegedrag om wel in te enten. Ik heb het idee dat zodra iemand een andere keuze maakt dan de gemiddelde bevolking is dit vreemd raar en onnadenkend.