hoi! na een aantal avonden niet meteen willen slapen ( denk tandjes en een beetje verlatingsangst heb ik marinte om half twee naar bed gebracht. ze heeft wel even geslapen maar net ging ik kijken lag ze heerlijk rustig op haar buik met haar oogjes open., normaal zo gauw ze wakker wordt is het meteen huilen van ik wil eruit. nu gewoon even lekker laten liggen of eruit halen. ze is wel heel de dag al echt moe merk ik
Ik zal dr laten liggen! mn zoontje ligt ook weleens met zn ogen open te staren, maar ik denk dan maar: hier rusten ze ook van uit! Beetje prikkelarme omgeving, rust aan het hoofd... zeker als ze al een paar avonden slecht heeft geslapen vind ze het misschien wel fijn! En als ze eruit wil worden gehaald laat ze zich vast wel horen!
lekker laten liggen! zo leert ze alleen zijn....als ze nu begint te zeuren, zal ik niet wachten tot ze begint met huilen...maar zolang ze tevreden is laten liggen. wieweet valt ze wel weer in slaap.
ja he? dacht ik ook maar ik vind dat dan weer zo zielig lijken. ze kijkt er ook zo bij als droopy hahah ik laat ze lekker nog even liggen. bedankt
Hier ligt ze af en toe ook gewoon te staren en lekker te liggen. Dan laat ik haar gewoon lekker in bed.
Ja, ik zou haar ook laten liggen. Een bedje zie ik als een plek om te slapen maar ook om even lekker alleen te zijn en rustig te worden. Ik hoor Yelena soms ook al een half uur brabbelen voor ik haar eruit haal. Zo rust ze toch lekker uit en leert ze zich een beetje vermaken en dat het niet erg is om even in bed te blijven liggen.
Lekker laten liggen. Lisanne ligt ook vaak wakker in haar bedje of te kijken of ik hoor haar 'kletsen' Dat laat ik altijd maar zo. Als ze er echt uit wil gaat ze wel harder 'roepen' of huilen. Zo leert ze zich zelf ook vermaken.
Ik laat mijn zoontje 's ochtends ook lekker liggen. Dan doe ik de gordijntjes open en ga boven wat rommelen, dan is hij aan het kijken, lachen, babbelen, zijn voetjes in zijn mond aan het stoppen, hij ziet er dan echt ontspannen uit.
Lekker laten liggen. Thijs ligt ook vaak wakker in zijn bedje. Soms vertelt hij hele verhalen en valt dan weer in slaap. Als hij eruit wilt laat hij het wel merken.