Nieuwe ronde na bevalling en overlijden zoontje

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Johanna1986, 20 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Johanna1986

    Johanna1986 Niet meer actief

    #1 Johanna1986, 20 nov 2016
    Laatst bewerkt door een moderator: 20 nov 2016
    Hallo dames, ik doe weer mee. Wegens een gevaarlijke bacterie is ons zoontje te vroeg geboren en vrijwel meteen na de bevalling overleden:(.
    De wens voor nog een kindje is heel erg groot, zijn plekje zal nooit ingenomen kunnen worden, maar wij hebben zoveel liefde. Dus vandaar dat wij er voor gaan. Wij vinden het ergens heel dubbel en ook wel eng, wij zien wel wat de toekomst voor ons in het verschiet zal hebben.
     
  2. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Hee Johanna,

    Wat een heftig verhaal, zeg. Het verliezen van je kind lijkt me bijna ondraaglijk... Heel veel sterkte! <3 Wanneer is het gebeurd? Ik zie trouwens dat je al een dochtertje en een zoontje hebt, wat lastig zeg. Hoe zijn zij ermee omgegaan? Ik ga voor jullie duimen dat je snel weer zwanger bent en je 9 maanden later een mooie gezonde baby in je armen mag houden.
     
  3. Johanna1986

    Johanna1986 Niet meer actief

    Dank je wel meid. Het is nu 5 weken geleden, het is echt te bizar voor woorden. De oudste die snapt het heel goed, de jongste niet zo. Dank je wel voor je lieve woorden. Liefs
     
  4. 1548

    1548 Niet meer actief

    Succes lieverd! &#128536;
     
  5. Johanna1986

    Johanna1986 Niet meer actief

    xxx
     
  6. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Ik gun je het allerbeste meid!
     
  7. Johanna1986

    Johanna1986 Niet meer actief

    Dank je wel, ik jou ook meid.
     
  8. xxmamaxx2016

    xxmamaxx2016 Niet meer actief

    heftig meid. helaas kan ik er over meepraten. ons zoontje is ook overleden.

    ik herken het gevoel dat je graag nog een kindje wilt, jullie zoontje is niet te vervangen en het verdriet om hem zal altijd blijven. ik hoop echt dat jullie snel een positieve test in handen hebben. heel veel succes.. ook ik wens jullie het allerbeste. xxx
     
  9. Kyra77

    Kyra77 Fanatiek lid

    3 jan 2015
    1.979
    552
    113
    Ach jee! Wat een ontzettend groot verdriet!
    Heel veel sterkte gewenst.
    Ik duim voor je dat je snel weer een positieve test in handen hebt en dat het deze keer allemaal goed mag gaan!
    Met hoeveel weken is je zoontje geboren?
     
  10. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Heel veel sterkte met het verlies &#127808;. Ik hoop dat jullie snel weer zwanger mogen zijn en dat je dan na 9 maanden een mooi gezond kindje in je armen mag hebben xxx
     
  11. Faithful

    Faithful Niet meer actief

    Johanna
    Wat verschrikkelijk om mee te maken, gecondoleerd nog. Het dubbele gevoel is (helaas) heel herkenbaar. Je schrijft dat je het ook wel eng vindt. Heeft die bacterie daar ook mee te maken, als in dat de kans daar weer op is? Als ik zo brutaal mag zijn om te vragen.

    Los van dat, is het gewoon ook dubbel en zijn je gevoelens ook heel normaal. Ik hoop dat je in je omgeving mensen hebt om zowel het verlies van jullie kleine kereltje als de wens voor een volgend kindje te delen.

    Veel sterkte en hoop dat je spoedig een positieve test mag hebben en een voorspoedige zwangerschap met gezonde kleine in je armen!
     
  12. Johanna1986

    Johanna1986 Niet meer actief

    Dank je wel meid. Dat is zeker, maar zou echt zo blij zijn met een positieve test, voel me zo leeg nu. Wat mooi om te lezen dat jij 33 weken zwanger bent. Ik wens jullie ook het allerbeste toe. xxx
     
  13. Manine

    Manine Actief lid

    6 jun 2013
    122
    1
    18
    NULL
    Noord Holland
    Wow wat een heftige verhaal johanna, gecondoleerd! Heel erg dapper dat je eerlijk naar jezelf toe kan zijn betreft je gevoel door op deze korte termijn het avontuur weer aan te gaan.
    Helaas ken ik koppels met vergelijkbare ervaringen die zichzelf strafte omdat ze verlangens en wensen hadden naar een nieuwe zwangerschap.
    Ik hoop voor jullie heel snel een positieve test en een heel veel sterkte nog in jullie rouw proces
     
  14. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Wat intens verdrietig dat jullie zoontje het niet gered heeft. Gecondoleerd met dit enorme verlies.
    Na het overlijden van ons zoontje was ik binnen 6 weken weer zwanger.
    Ik hoop dat jullie ook snel weer een positieve test in handen mogen houden. Het allerbeste gewenst!
     

Deel Deze Pagina