Hoi Hoi ik heb woensdag bij de It's een fornuis en een koelkast besteld. Ze komen als het goed is vandaag binnen. Ik had woensdag gevraagd hoe laat ze binnen komen die meneer die daar werkte zei tussen 8.30 en 17.00 uur. Moet ik nou zo lang in een leeg huis wachten Kunnen ze niet gewoon bellen die meneer zei woensdag dat, dat niet kon maar nu wilde ik jullie vragen wat zouden jullie doen. In een koud leeg huis blijven wachten tot 5 uur? Of zouden jullie zeggen nou nee laat ze maar lekker bellen. En nu de its op bellen?
Ja ik zou ook proberen om even te bellen, je weet het nooit. Soms hebben ze een vaste route. Het zou ook wel leuk zijn als ze iets konen aangeven van voor of na twaalf uut bijvoorbeeld, ik vind dit wel heel erg ruim genomen. Succes!
ik heb het ook meegemaakt, en moest toch echt de hele ochtend in een leeg huis wachten. ik had een boek meegenomen. maar wie weet hebben ze een vast route, en kun je iets afspreken.
Wij hebben het laatst ook gehad. Op de dag zelf konden ze iets preciezer aangeven hoe laat het zou worden, doordat er idd een rijschema bekend was (hoefde toen alleen van 1-3 thuis te zijn, scheelt toch al een hoop ). Gewoon bellen dus!
Wat ik vaak vraag in zo'n geval is of ze even willen bellen als ze er bijna zijn. Meestal kun je wel iets regelen, zo heeft mijn man dat ook steeds gedaan met UPC, toen ze de internet verbinding moesten installeren in ons nieuwe huis. Zij bellen en wij in ons oude huis werijden, en uiteindelijk waren we tegelijkertijd hier... Na 6 keer moeten wachten op iemand die pas aan het einde van de middag kwam, (niet alleen upC hoor) was ik het ook wel zat... Er lag bier niet eens een vloer in, en ik had geen verwarming, en het was midden in dewinter.. Dan ga ik hier dus echt geen hele dag zitten..
Ik had ook gebeld maar ze zeiden dat ze geen tijd aan konden geven. Ik had zoiets van ze zullen wel rond de 10 uur komen maar rond 9 uur ben ik toch gebeld van we staan voor de deur. En er zit maar 1 straat tussen het nieuwe en oude huis dus ben ik er gelijk heen gelopen. Eindelijk heb ik mijn koelkast en fornuis binnen. Nu vandaag nog het hele huis grondig schoonmaken en dan de vloeren laten leggen. Dan zijn we voor vandaag klaar. ANdere kleine dingetjes doe ik vandeweek wel en dan kunnen we er eindelijk volgende week zondag in.