Hmm, hier tot nu toe alleen nog maar een kleine hoeveeleheid oud bloed. Ik ga me gelijk van alles in mijn hoofd halen! Dat kan ik echt niet uitstaan!
Meiden even snel snel hey was het nou lizam die zwanger was ik heb mounia gebeld om te zeggen dat jullie zwanger zijn maar merk net dat ik lizam zei even controleren volgens mij was het toch jinky (heyyyy ik zei echt automatisch lizam misschien heeft dat iets goed te betekenen lizam )
Lindsey1981 en Jinky allebei van harte gefeliciteerd namens mounia @Lizam sorry meid was ff in de war maar je weet maar nooit misschien is het wel echt zo dat het er daarom zo uit floepte
tril; haha, ik hoop echt dat je gelijk heb maar mijn gevoel zegt iets anders, helaas. Jinky; wat leuk, gefeliciteerd! Hebben die chineese kruiden toch echt goed werk verricht! Fairy tale; laat je niet gek maken meid! maar ik duim nog stevig door!
Ook hier nog een keertje; Jinky meid, van harte! Helemaal super! Fairytale; ook spannend zeg........ Zou het? liefs
Passagierslijst langer dan een jaar bezig 5 zwangeren in december 2007, 2 zwangeren in januari 2008, 1 zwangere in februari 2008, 1 zwangere in maart 2008, 1 zwangere in april 2008, geen zwangere in mei , 1 zwangere in juni 2008, 3 zwangeren in juli, 1 zwangere in augustus 2 zwangere in september Jinky en Lindsey NOD september 08-09-2008: LoveChild (26 rondes) 15-09-2008: Fairy Tale, 19-09-2008: Danjo (38 mnd) 16-09-2008: Sunshine, Hopes 21-09-2008: LizaM (22 mnd) 26-09-2008: Roosje 29-09-2008: Hopes 30-09-2008: Nynke31 (ronde 18 ) NOD oktober 01-10-2008: Yippieajee, Josien (29 mnd) 11-10-2008: Esser (23 mnd) 12-10-2008: FreeWilly8 (16 mnd) IUI of IVF Josien: 2e ICSI Danjo: september (zelf aan de klus) met clomid en pregnyl Caruli: 3e IVF Afspraak MMM 15-09-2008: Caruli punctie 23-09-2008: LizaM kijkoperatie 24-09-2008: Esser evaluatiegesprek fertiliteitsarts 25-09-2008: Fairytale eerste gesprek gynaecoloog 23-10-2008: Caruli evaluatiegesprek
Enise; wat fijn om weer iets van je te horen. En wat een geweldig nieuws! Hebben ze het nu open gemaakt of was het toch al wel open? Hoe lang heb jij niet gewerkt na je operatie? ik heb eigenlijk de tweede dag al weer afspraken staan, maar als ik jou verhaar zo lees kan ik die beter afbellen! In ieder geval heel veel sterkte met herstellen, en nu hopen dat het heel snel resultaat op levert!
Enise wat fijn dat hwt goed gaat en nog fijner dat alles goed is meid. Hier is mn temp gedaald dus mn ongi zit er helaas weer aan te komen
Goed hoor meid. Gewoon alles rustig aan.. Hele nare dromen over dat het helemaal niet goed gaat etc. Dat ik dat aanstaande maandag tijdens de 20 weken echo te horen krijg etc maar jah voor de rest wel goed @danjo bahhhhhhhhhhhh die %*$*$#^@ ongi ook elke maand hoop ik het zo voor je en weer daalt die %&*$&^ temp. Maar je weet het het gaat helemaal ''goed'' komen
Hoi LizaM, Helaas weet ik niet precies hoe alles is gegaan. De gyn kwam na de operatie langs en zij dat de eileiders open waren en dat we gelijk verder gaan met inseminatie. Ik was net wakker van de narcose en had niet echt de kans om dat soort vragen te stellen. Heb 13 okt. weer mijn eerste gesrpek, ga dit soort vragen dan stellen. Zelf ben ik er natuurlijk ook benieuwd naar. En wat je afspraken betreft. Ik zou als ik jou was de afspraken afzeggen, want ik heb 2 dagen na de operatiedag nog erg veel rust nodig gehad. Sinds gisteren heb ik weer minder last van pijn en vandaag heb ik een gevoeliger.. Maar natuurijk is het per lichaam verschillend, maar vergeet niet dat ze in je lichaam rommelen en dat je daarvan moet herstellen. Het is niet niks hoor zo'n operatie. Zelf ben ik nog steeds ziek van werk, ga me pas beter melden als ik helemaal hersteld ben. Ik wil later niet terugvallen. A.s. vrijdag worden mijn hechtingen eruit gehaald, wacht sowieso tot dat gedaan is. Maar jij kent je lichaam, als jij denkt dat het weer gaat, dan moet je gewoon weer beginnen Wens je alvast veel succes! Het is echt te doen, ben hier veel positiever over dan mijn HSG onderzoek @Danjo, ja zeker, het is echt een grote opluchting @Jinky, gefeliciteerd meid! Geniet ervan.. echt fijn om weer goed nieuws te horen
Kan iemand mij trouwens op de lijst zetten? 13 okt. eerste gesprek IUI. Weet mijn NOD nog niet, wacht even mijn eerste ongi af..
@enise, fijn om te horen dat de operatie positief was! @Jinky, ontzettend gefeliciteerd meid! Goed gedaan! Hier dacht ik gisteravond dat het toch door ging zetten, maar nu toch weer alleen oud bloed. Ik durf er niet echt op te hopen, heb gisteren ook lekker een potje liggen janken in bed. Wordt hier niet goed van.