@Mounia, ik hoop dat het niet zo ernstig is? Wel balen dat de ICSI dan vertraging oploopt. @yippie, succes! @Danjo, gelijk dat je het even rustig aan doet.
mounia wat vervelend zeg dat dat er nu ook nog bij komt, ik hoop dat het niks ernstigs is. succes daarmee. danjo groot gelijk dat je even tijd voor jezelf nodig hebt.
@Miss Layla, welkom meid! @Danjo, het is heel erg belangrijk dat je positief blijft ondanks de situatie die je meemaakt. Ik hoop echt dat het de volgende keer blijft zitten! @Yippie, balen meid! Alvast veel succes met je HSG, hoop dat deze er goed uit ziet! Hier is de ongi pijn weer begonnen.. verder gaan we donderdag t/m maandag er even tussen uit, zal dus niet op het forum te vinden zijn.. mannetje en ik gaan ons even lekker verwennen..
Danjo; fijn dat je goed geslapen hebt en heel goed dat je even de tijd voor jezelf neemt. Dit moet helaas weer een plekje gaan krijgen... hoe moeilijk ook. Een hele dikke knuffel van mij! Mounia; wat rot dat dit er tussen gaat komen. Hopelijk is het niets ernstigs. Enise; ik duim voor de zekerheid toch nog even verder. Geniet van jullie verwen-lange-weekend! Yippie; Balen! Fijn dat je voor de HSG deze maand terecht kan, als het dan toch moet......
@Danjo lieverd nogmaals een dikke knuff ow ja trouwens goed van je om even tijd voor je zelf te nemen JIJ bent heel belangrijk weet je he @Mounia schat ik hoop dat het niets ernstigs is (gaan we ook vanuit he) komt allemaal goed insallah dikke kus @Miss layla meid welkom terug hoop dat het heel snel raak is. @Enise meid wat vervelend van je ongi maar laat je zelf lekker verwennen er even tussen uit zal jullie goed doen dikke knuf @Yippie meid rot van je ongi maar wel fijn dat je nu je HSG kan krijgen zoals Lizam ook zei als het dan toch moet veel succes @roosje schat veel succes morgen met je echo ik denk aan je. @ALL meiden die ik vergeten ben allemaal een dikke knuff ik blijf volop duimen voor iedereen
Ben echt een muts he, ik zie nu pas op de afsprakenkaart dat ik vandaag de echo had *zucht*, maar door de drukte is het me ontgaan en dacht morgen pas pfff. Ik ga ze morgen bellen en vragen of ik alsnog morgen kan komen voor een echo, jeetje waar was ik met mijn hoofd.
@roosje haha grappig, maar ook jammer! ik hoop dat je morgen alsnog kan gaan voor de echo! @danjo dikke knuff!en ik wens je een goede nachtrust meid. thnx meiden, volgende week krijgen we de uitslag van mijn man. wat we nu weten is dat 1 nier te klein is en de ander te groot. en zijn bloed- en urine waardes zijn te hoog.
goodmorning girls, wat is het rustig hier... Ik word gek van mijn lijf! word alweer ongesteld, na een cyclus van vorige maand van 42 dagen blijf ik nu hangen op 26 dagen... word er helemaal gek van!
@Roosje, oohh das niet leuk, maar kan gebeuren! Hoop dat je snel terecht kan. @Hopes, het is zeker rustig hier enne je lijf kan je echt voor de gek houden!
Roosje das wel heeeeeel dom dat je zoiets vergeet schaam je Hopes dat is wel zwaar irri zo he ,,ik hoop dat je mannetje gauw zegt kom meid we gaan na het zh ik ben dr aan toe. Mounia zijn jullie chromonsomen onderzocht Mischien dat het niet nodig is hoor maar omdat je mannetje wel een afwijking heeft zeg maar ( wel is het zo je moet samen een gen dragen om het door te geven) ik hoop dat het allemaal mee valt meid Yippie thanks meid Ik ga straks ff na de screening Maar ik zit met veel vragen. De gyn zag wel een zwangrschap op de echo te zien ,,maar zegt het is te klei voor jou duur. Ik zakte door de grond dus klapte ook dicht zo ook mannetje mannetje komt gisteren thuis marjo ik snap het niet ze heeft niet ens gezegd hoe lang je volgens de echo zwanger bent en nu heb ik o internet opgezocht pas met 5 weken ong zie je wat zitten in de baarmoeder. Hm ja je hebt gelijk echo opgezocht van 5 weken gelijk aan mijn echo ,, Nu wil ik mn zelf geen hoop in praten maar het is raar dat ze nu dan al meteen zegt het is fout Na mijn idee had zedat nooit mogen zeggn ze had mogen zeggen het ziet er niet goed uit hou rekenig met het ergste maandag maken we en echo om te kijken of het gegroeit is. Zijn wij nu achterlijk
Goeiemorgen dames, Ik heb vandaag de poli gebeld en ik kan volgende week dinsdag om 10.00u terecht. Danjo, idd stom maar ik heb teveel aan mijn hoofd vandaar dat ik het vergeten ben. Ik begrijp je verhaal niet helemaal, wil dat zeggen dat ze het verkeerd kunnen hebben?
@Danjo, ik zou denk ik "gewoon" (ik weet het, da's bijna onmogelijk!) afwachten wat de volgende echo uitwijst en niet proberen van het ergste, of beste uit te gaan. Het zou heel jammer zijn als je je blij gaat maken en dan weer een klap krijgt. @Roosje, balen dat je nu een week moet wachten! @de rest, sterkte allemaal!
nee ben dr wel zeker van dat het niet oke is heb net mn gyn gesproken maar zei had het niet zo mogen zeggen maandag gelijk curreteren het ziet er niet goed uit maar hij wil maandag wel eerst kijken hoe en wat
Fairy, vind het niet erg. Die week kan er ook wel bij, en nu maar hopen dat deze giethoofd het niet weer vergeet haha. Danjo, ow ok. Veel suc6/sterke meid, alhoewel ik nog wel hoop dat ze het verkeerd hebben.
Danjo; je verhaal klinkt inderdaad erg logisch maar ik ben bang dat ze het ook misschien aan andere dingen hebben kunnen zien dat het niet goed ging. Ik duim echt voor je, maar probeer er niets van te verwachten. Laat je snel weten hoe het was? Ik denk aan je! Knuffel Roosje; tja, dat zijn de echte verschijnselen nietwaar! En tevens meteen een signaal van je lichaam om aan jullie te denken! Mounia; met deze info, hebben jullie dan al enig idee wat er aan de hand zou kunnen zijn? wat kan een week in onzekerheid toch lang duren he! Sterkte meid! Hopes; wat rot dat je lichaam zo doet. Ik geloof dat ik het al gevraagd heb, maar ik weet het antwoord niet meer; zou je vriend/man het ook niet goed vinden als jij alleen naar de gyn zou gaan?
@danjo mijn man heeft een chromosonen onderzoek gehad, alleen de laatste keer bij onze gyn had hij die uitslag nog niet (de uitslag lag nog in een ander ziekenhuis waar we eerst onder behandeling stonden,allemaal vaag en traag dus). en wat betreft jou verhaal er zit wat in, ik lees dat je maandag weer naar t ziekenhuis moet, veel succes meid! @roosje een week, jammer dat je zo lang moet wachten,hopelijk gaan de dagen snel voorbij! @hopes wat vervelend al die vage lichaamsklachten @lizaM ik heb geen idee wat het zou kunnen zijn bij mijn man, ik hoop dat de dagen snel gaan want ik ben erg benieuwd naar de uitslag!